Lone Wolf Family Farms | Candy Breath | Infused Joint | 1.5g by Lone Wolf Family Farms
$8
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 38.27%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $4.03/g
Prices updated Oct 2, 2026
Lone Wolf Family Farms | Candy Breath | Infused Joint | 1.5g by Lone Wolf Family Farms is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $8. The lowest listed price right now is at Evergreen Cannabis Co..
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (5)
- Evergreen Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.9★ · 1.5 g$6.05$4.03/g
- Pride Cannabis CompanyOklahoma City, OK · 4.6★ · 1.5 g$6.05$4.03/g
- Nature's Kiss Tulsa DispensaryTulsa, OK · 4.7★ · 1.5 g$6.06$4.04/g
- Mango Cannabis Medical Marijuana Dispensary CatoosaCatoosa, OK · 4.9★ · 1.5 g$6.99$4.66/g
- Freedom Cannabis DispensarySulphur, OK · 4.8★ · 1.5 g$8$5.33/g
Prices, deals & delivery near Oklahoma City
- Cheapest flower in Oklahoma City
- Cheapest carts & vapes in Oklahoma City
- Cheapest edibles in Oklahoma City
- Cheapest pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest concentrates in Oklahoma City
- Cheapest infused pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest weed in Oklahoma City
- Cheap ounces in Oklahoma City
- Oklahoma City cannabis prices
- Weed deals in Oklahoma City (760)
Frequently asked questions
- Where can I buy Lone Wolf Family Farms Lone Wolf Family Farms | Candy Breath | Infused Joint | 1.5g?
- Lone Wolf Family Farms | Candy Breath | Infused Joint | 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Evergreen Cannabis Co., Pride Cannabis Company and Nature's Kiss Tulsa Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Lone Wolf Family Farms Lone Wolf Family Farms | Candy Breath | Infused Joint | 1.5g cost?
- Menu prices for Lone Wolf Family Farms | Candy Breath | Infused Joint | 1.5g range from $8 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Lone Wolf Family Farms Lone Wolf Family Farms | Candy Breath | Infused Joint | 1.5g?
- Lone Wolf Family Farms | Candy Breath | Infused Joint | 1.5g is on menus in Oklahoma.