Neon Nerdz | Disposable | 2g by Loud Panda
$17.31
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $8.65/g
Prices updated Oct 2, 2026
Neon Nerdz | Disposable | 2g by Loud Panda is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $17.31. The lowest listed price right now is at Green Plus.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (3)
- Green PlusOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$17.31$8.65/g
- Green plus 59th/Next elevationOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$17.31$8.65/g
- Bodega Boyz DurantDurant, OK · 4.7★ · 2 g$25$12.50/g
Prices, deals & delivery near Oklahoma City
- Cheapest flower in Oklahoma City
- Cheapest carts & vapes in Oklahoma City
- Cheapest edibles in Oklahoma City
- Cheapest pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest concentrates in Oklahoma City
- Cheapest infused pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest weed in Oklahoma City
- Cheap ounces in Oklahoma City
- Oklahoma City cannabis prices
- Weed deals in Oklahoma City (760)
Frequently asked questions
- Where can I buy Loud Panda Neon Nerdz | Disposable | 2g?
- Neon Nerdz | Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Green Plus, Green plus 59th/Next elevation and Bodega Boyz Durant. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Loud Panda Neon Nerdz | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Neon Nerdz | Disposable | 2g range from $17.31 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Loud Panda Neon Nerdz | Disposable | 2g?
- Neon Nerdz | Disposable | 2g is on menus in Oklahoma.