MUV Flower - 3.5g - Applescotti by MÜV Cannabis Infused Products
$50.25
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 26.7%
- CBD
- 0.06%
- In stock at
- 9 dispensaries
- Best price per gram
- $14.36/g
Prices updated Oct 2, 2026
MUV Flower - 3.5g - Applescotti by MÜV Cannabis Infused Products is stocked at 1 dispensary across Florida, priced $50.25. The lowest listed price right now is at MÜV Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (9)
- MÜV Cannabis DispensarySt. Petersburg, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryOcala, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryTallahassee, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Dispensary Lake CityLake City, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryApopka, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensarySatellite Beach, FL · 5★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryKey West, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryCrystal River, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryTallahassee, FL · 5★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
Prices, deals & delivery near St. Petersburg
Frequently asked questions
- Where can I buy MÜV Cannabis Infused Products MUV Flower - 3.5g - Applescotti?
- MUV Flower - 3.5g - Applescotti is listed at 1 licensed dispensary, including MÜV Cannabis Dispensary, MÜV Cannabis Dispensary and MÜV Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MÜV Cannabis Infused Products MUV Flower - 3.5g - Applescotti cost?
- Menu prices for MUV Flower - 3.5g - Applescotti range from $50.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MÜV Cannabis Infused Products MUV Flower - 3.5g - Applescotti?
- MUV Flower - 3.5g - Applescotti is on menus in Florida.