NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE by New York Honey
$68
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $34/g
Prices updated Oct 1, 2026
NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE by New York Honey is stocked at 1 dispensary across New York, priced $68. The lowest listed price right now is at Greenery Spot.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (5)
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$68$34/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$68$34/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 2 g$68$34/g
- Happy Goat DispensaryRochester, NY · 4.9★ · 2 g$70.79$35.40/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 2 g$76.84$38.42/gDeal
Prices, deals & delivery near Johnson City
Frequently asked questions
- Where can I buy New York Honey NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE?
- NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE is listed at 1 licensed dispensary, including Greenery Spot, FlynnStoned Cannabis North Syracuse and Joe’s Buds Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does New York Honey NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE cost?
- Menu prices for NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE range from $68 across the dispensaries that list it.
- Which states carry New York Honey NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE?
- NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE is on menus in New York.