2g Orange Tree Live Resin Disposable - Oil Traderz (Sativa) by Oil Traderz
$20.78
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 61.88%
- CBD
- 0.51%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $9.99/g
Prices updated Oct 2, 2026
2g Orange Tree Live Resin Disposable - Oil Traderz (Sativa) by Oil Traderz is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $20.78. The lowest listed price right now is at Capital Dank Ardmore.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (7)
- Capital Dank ArdmoreArdmore, OK · 4.9★ · 2 g$19.99$9.99/g
- Capital Dank NormanNorman, OK · 4★ · 2 g$19.99$9.99/g
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 2 g$20.78$10.39/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 2 g$20.78$10.39/g
- Mary Janes Dank HouseOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa)Glenpool, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Utokem Dispensary of ClaremoreClaremore, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
Prices, deals & delivery near Ardmore
Frequently asked questions
- Where can I buy Oil Traderz 2g Orange Tree Live Resin Disposable - Oil Traderz (Sativa)?
- 2g Orange Tree Live Resin Disposable - Oil Traderz (Sativa) is listed at 1 licensed dispensary, including Capital Dank Ardmore, Capital Dank Norman and OHG. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Oil Traderz 2g Orange Tree Live Resin Disposable - Oil Traderz (Sativa) cost?
- Menu prices for 2g Orange Tree Live Resin Disposable - Oil Traderz (Sativa) range from $20.78 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Oil Traderz 2g Orange Tree Live Resin Disposable - Oil Traderz (Sativa)?
- 2g Orange Tree Live Resin Disposable - Oil Traderz (Sativa) is on menus in Oklahoma.