2g Tropicana Cookies Live Resin Disposable - Oil Traderz (Hybrid) by Oil Traderz
$20.78
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 71.37%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $9.99/g
Prices updated Oct 1, 2026
2g Tropicana Cookies Live Resin Disposable - Oil Traderz (Hybrid) by Oil Traderz is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $20.78. The lowest listed price right now is at Capital Dank Ardmore.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (3)
- Capital Dank ArdmoreArdmore, OK · 4.9★ · 2 g$19.99$9.99/g
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 2 g$20.78$10.39/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 2 g$20.78$10.39/g
Prices, deals & delivery near Ardmore
Frequently asked questions
- Where can I buy Oil Traderz 2g Tropicana Cookies Live Resin Disposable - Oil Traderz (Hybrid)?
- 2g Tropicana Cookies Live Resin Disposable - Oil Traderz (Hybrid) is listed at 1 licensed dispensary, including Capital Dank Ardmore, OHG and OHG Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Oil Traderz 2g Tropicana Cookies Live Resin Disposable - Oil Traderz (Hybrid) cost?
- Menu prices for 2g Tropicana Cookies Live Resin Disposable - Oil Traderz (Hybrid) range from $20.78 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Oil Traderz 2g Tropicana Cookies Live Resin Disposable - Oil Traderz (Hybrid)?
- 2g Tropicana Cookies Live Resin Disposable - Oil Traderz (Hybrid) is on menus in Oklahoma.