Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g by PACKS LOS ANGELES
$25–$85
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 78.03–86.5%
- CBD
- 0.2%
- In stock at
- 46 dispensaries
- Best price per gram
- $12/g
Prices updated Oct 2, 2026
Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g by PACKS LOS ANGELES is stocked at 2 dispensaries across Colorado and Michigan, priced $25–$85. The lowest listed price right now is at Urban Wellness Cannabis Dispensary - Montaño.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Missouri (24)
- Good Day Farm Dispensary Kansas CityKansas City, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary HannibalHannibal, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary West PlainsWest Plains, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Good Day Farm Dispensary ColumbiaColumbia, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary ChillicotheChillicothe, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Good Day Farm Dispensary Springfield WestSpringfield, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Good Day Farm Dispensary JoplinJoplin, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Good Day Farm Dispensary Springfield EastSpringfield, MO · 4.7★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary CardwellCardwell, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary St. LouisSt. Louis, MO · 4.7★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Good Day Farm Dispensary KennettKennett, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary RaymoreRaymore, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary Cape GirardeauCape Girardeau, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary Lake St. LouisLake St Louis, MO · 4.6★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Good Day Farm Dispensary EllisvilleEllisville, MO · 4.7★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Good Day Farm ArnoldArnold, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary SteeleSteele, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary Kansas CityKansas City, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Good Day Farm MindenminesMindenmines, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary Jefferson CityJefferson City, MO · 4.7★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Good Day Farm St. CharlesSt Charles, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary PerryvillePerryville, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary TaylorTaylor, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary West AltonWest Alton, MO · 4.7★ · 2 g$87.50$43.75/g
New Mexico (14)
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - MontañoAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - AcademyAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - HobbsHobbs, NM · 4.9★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - PaseoAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - CoorsAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - IsletaAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.8★ · 2 g$24$12/gDeal
- Yerbaviva Sunland Park Cannabis DispensarySunland Park, NM · 5★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - BernalilloBernalillo, NM · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - San MateoAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Soft Serve Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.5★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Las CrucesLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Simply BakedLas Cruces, NM · 5★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
Colorado (6)
- C.R.E.A.M Recreational + Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Snaxland - Denver - Bryant St DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 2 g$68$34/g
- Social Dispensary Chambers DIA AirportDenver, CO · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Social Dispensary LowryDenver, CO · 4.9★ · 2 g$80$40/gDeal
- Green Valley Dispensary Denver AirportDenver, CO · 4.9★ · 2 g$85$42.50/gDeal
Michigan (2)
- Exclusive Brands - Grand RapidsGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - Iron RiverCaspian, MI · 4.9★ · 2 g$40$20/g
Prices, deals & delivery near Albuquerque
- Cheapest flower in Albuquerque
- Cheapest carts & vapes in Albuquerque
- Cheapest edibles in Albuquerque
- Cheapest pre-rolls in Albuquerque
- Cheapest concentrates in Albuquerque
- Cheapest infused pre-rolls in Albuquerque
- Cheapest weed in Albuquerque
- Cheap ounces in Albuquerque
- Albuquerque cannabis prices
- Weed deals in Albuquerque (99)
Where to buy Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy PACKS LOS ANGELES Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g?
- Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g is listed at 2 licensed dispensaries, including Urban Wellness Cannabis Dispensary - Montaño, Urban Wellness Cannabis Dispensary - Academy and Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does PACKS LOS ANGELES Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g range from $25 to $85 across the dispensaries that list it.
- Which states carry PACKS LOS ANGELES Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g?
- Black Cherry Gelato | Live Resin Disposable | 2g is on menus in Colorado and Michigan.