Northern Lights | Big Buds | 14g by Revert
$90
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- In stock at
- 22 dispensaries
- Best price per gram
- $6.07/g
Prices updated Oct 1, 2026
Northern Lights | Big Buds | 14g by Revert is stocked at 1 dispensary across New York, priced $90. The lowest listed price right now is at THTree Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (21)
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 1/2 oz$85$6.07/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Central Budz Dispensary YonkersYonkers, NY · 4.8★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Munchies Dispensary NYFar Rockaway, NY · 4.8★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Sage Seeds Cannabis DispensaryBellerose, NY · 4.9★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- The Flowery Dispensary HaverstrawHaverstraw, NY · 4.9★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Diamond Tree DispensarySyracuse, NY · 4.8★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed DeliveryBrooklyn, NY · 4.6★ · 14 g$90$6.43/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- ZenZest Weed Dispensary & Cannabis DeliveryQueens, NY · 5★ · 1/2 oz$90.27$6.45/g
- Sunset Cannabis CoBrooklyn, NY · 4.9★ · 1/2 oz$90.27$6.45/g
- High Peaks Canna IncSaratoga Springs, NY · 4.3★ · 1/2 oz$100$7.14/g
- Buddiez Bronx Cannabis DispensaryBronx, NY · 4.9★ · 1/2 oz$101.99$7.28/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 1/2 oz$102.01$7.29/g
- The Flowery Dispensary QueensForest Hills, NY · 4.8★ · 1/2 oz$102.01$7.29/g
- Simply GreenCoram, NY · 4.8★ · 1/2 oz$105$7.50/g
- Altitude IthacaIthaca, NY · 4.8★ · 1/2 oz$105$7.50/g
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 1/2 oz$110$7.86/g
Virginia (1)
- Sky High ExoticsAppalachia, VA · 5★ · 1/2 oz$100$7.14/g
Prices, deals & delivery near West Coxsackie
Where to buy Northern Lights | Big Buds | 14g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Revert Northern Lights | Big Buds | 14g?
- Northern Lights | Big Buds | 14g is listed at 1 licensed dispensary, including THTree Dispensary, Strain Stars White Plains and Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Revert Northern Lights | Big Buds | 14g cost?
- Menu prices for Northern Lights | Big Buds | 14g range from $90 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Revert Northern Lights | Big Buds | 14g?
- Northern Lights | Big Buds | 14g is on menus in New York.