RYTHM - Brownie Scout 3.5g by RYTHM
$36–$55
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 28.81–30.48%
- In stock at
- 86 dispensaries
- Best price per gram
- $7.71/g
Prices updated Oct 2, 2026
RYTHM - Brownie Scout 3.5g by RYTHM is stocked at 5 dispensaries across Illinois, Nevada, New Jersey and Ohio, priced $36–$55. The lowest listed price right now is at EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - Addison.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (19)
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 1/8 oz$35.40$10.11/gDeal
- Sage Seeds Cannabis DispensaryBellerose, NY · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/gDeal
- Nile Dispensary & Weed DeliveryWest New York, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
- Happy Days Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 3.5 g$45$12.86/gDeal
- Strain Stars RiverheadRiverhead, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed DeliveryBrooklyn, NY · 4.6★ · 3.5 g$45$12.86/g
- DeMarino’sPort Jervis, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 1/8 oz$48$13.71/g
- SeshNYC Dispensary and DeliveryBronx, NY · 4.9★ · 3.5 g$50$14.29/gDeal
- Gotham Cannabis Dispensary & DeliveryNew York, NY · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Black Market Canna Co LLCPoughkeepsie, NY · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Munchies Dispensary NYFar Rockaway, NY · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Gotham Cannabis Dispensary & DeliveryNew York, NY · 4.1★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- HighStoneStaten Island, NY · 4.6★ · 1/8 oz$63$18/g
Maryland (18)
- Revolution ReleafLaurel, MD · 4.7★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- The Forest BaltimoreBaltimore, MD · 4.7★ · 1/8 oz$38.50$11/gDeal
- Remedy ColumbiaColumbia, MD · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/gDeal
- Blair Wellness CenterBaltimore, MD · 4.6★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Mary & Main: A Cannabis DispensaryCapitol Heights, MD · 4.7★ · 1/8 oz$41.25$11.79/gDeal
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Positive Energy Dispensary - Ocean CityOcean City, MD · 4.6★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Elevated ReleafSykesville, MD · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
- The RyvantaMiddle River, MD · 4.5★ · 1/8 oz$48$13.71/g
- Hi Tide DispensaryOcean City, MD · 4.6★ · 1/8 oz$49$14/g
- The DispensaryWestminster, MD · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- ReLeaf ShopBaltimore, MD · 4.6★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Remedy BaltimoreWindsor Mill, MD · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- KIP DispensaryCockeysville, MD · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Curaleaf Dispensary FrederickFrederick, MD · 4.6★ · 3.5 g$55$15.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryTowson, MD · 4.7★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryElkridge, MD · 4.9★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Storehouse Cannabis Dispensary BaltimoreBaltimore, MD · 4.7★ · 1/8 oz$60$17.14/g
Florida (18)
- RISE DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary OviedoOviedo, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryHallandale Beach, FL · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Cannabis Dispensary BrandonBrandon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryFruitland Park, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Tallahassee on TennesseeTallahassee, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE New Port RicheyNew Port Richey, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryCrystal River, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary ClearwaterClearwater, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Sun CitySun City Center, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley ChapelWesley Chapel, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryDunnellon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryMiami, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryWest Palm Beach, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Rise Dispensary Pinellas ParkPinellas Park, FL · 3.7★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Port OrangePort Orange, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
Ohio (10)
- UpLiftMilford, OH · 4.8★ · 1/8 oz$28.60$8.17/gDeal
- UpLiftMt Orab, OH · 4.8★ · 1/8 oz$28.60$8.17/gDeal
- Culture of AkronAkron, OH · 4.8★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Trulieve Columbus Dispensary High StreetColumbus, OH · 3.4★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Culture Cannabis ClubColumbus, OH · 5★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Nar Cannabis Delaware DispensaryDelaware, OH · 4.8★ · 1/8 oz$36.04$10.30/gDeal
- Nar Cannabis ColumbusColumbus, OH · 4.5★ · 1/8 oz$36.34$10.38/gDeal
- Leaf ReliefReynoldsburg, OH · 2.8★ · 1/8 oz$44$12.57/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNewark, OH · 4.5★ · 1/8 oz$44.50$12.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryBowling Green, OH · 4.4★ · 1/8 oz$44.50$12.71/g
Illinois (9)
- EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - AddisonAddison, IL · 4.3★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- Prairie Cannabis Dispensary Chicago South LoopChicago, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- High Profile of Martinsville DispensaryMartinsville, IL · 4.9★ · 1/8 oz$36$10.29/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryAurora, IL · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryProspect Heights, IL · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.5★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.6★ · 3.5 g$45.50$13/g
New Jersey (8)
- MindLift Recreational Weed DispensaryPlainfield, NJ · 5★ · 3.5 g$45$12.86/g
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- ReLeaf Cannabis DispensaryWilliamstown, NJ · 5★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Plant Base DispensaryPlainfield, NJ · 5★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJCarlstadt, NJ · 5★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMt Holly, NJ · 4.6★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 1/8 oz$60$17.14/gDeal
Massachusetts (2)
- Ember Gardens Weed Dispensary Cape CodOrleans, MA · 4.9★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 1/8 oz$35.50$10.14/g
Nevada (2) — RYTHM - Brownie Scout 3.5g in Nevada
- Tree Of Life Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.5★ · 1/8 oz$39$11.14/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 1/8 oz$45$12.86/g
RYTHM - Brownie Scout 3.5g by state
Prices, deals & delivery near Addison
Where to buy RYTHM - Brownie Scout 3.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM RYTHM - Brownie Scout 3.5g?
- RYTHM - Brownie Scout 3.5g is listed at 5 licensed dispensaries, including EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - Addison, UpLift and UpLift. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM RYTHM - Brownie Scout 3.5g cost?
- Menu prices for RYTHM - Brownie Scout 3.5g range from $36 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM RYTHM - Brownie Scout 3.5g?
- RYTHM - Brownie Scout 3.5g is on menus in Illinois, Nevada, New Jersey and Ohio.