RYTHM Hybrid Premium Flower Afternoon Delight #4 3.5g by RYTHM
$35–$55
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 28.35–34.61%
- In stock at
- 93 dispensaries
- Best price per gram
- $7.29/g
Prices updated Oct 1, 2026
RYTHM Hybrid Premium Flower Afternoon Delight #4 3.5g by RYTHM is stocked at 3 dispensaries across Massachusetts, Nevada and New Jersey, priced $35–$55. The lowest listed price right now is at Zen Leaf Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (18)
- RISE DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary OviedoOviedo, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryHallandale Beach, FL · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Cannabis Dispensary BrandonBrandon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryFruitland Park, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Tallahassee on TennesseeTallahassee, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE New Port RicheyNew Port Richey, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryCrystal River, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary ClearwaterClearwater, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Sun CitySun City Center, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley ChapelWesley Chapel, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryDunnellon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryMiami, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryWest Palm Beach, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Rise Dispensary Pinellas ParkPinellas Park, FL · 3.7★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Port OrangePort Orange, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
Illinois (17)
- Mint Cannabis - WillowbrookWillowbrook, IL · 4.9★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- Mint Cannabis - Forest ParkForest Park, IL · 4.5★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- NOXX Cannabis E. PeoriaEast Peoria, IL · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- nuEra Chicago DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- nuEra East Dubuque DispensaryEast Dubuque, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- nuEra Chicago Southland DispensaryHarvey, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 1/8 oz$34$9.71/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 1/8 oz$34$9.71/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryAurora, IL · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryEvanston, IL · 4.6★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.5★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.6★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 3.5 g$45.50$13/g
New Jersey (16)
- Everest Dispensary Atlantic CityAtlantic City, NJ · 5★ · 1/8 oz$33$9.43/g
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- Baked GoodzEast Orange, NJ · 5★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJElmwood Park, NJ · 5★ · 1/8 oz$41.25$11.79/gDeal
- New Era DispensarySouth Bound Brook, NJ · 4.8★ · 3.5 g$42$12/gDeal
- Hello High DispensaryHammonton, NJ · 4.8★ · 1/8 oz$49$14/g
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- MindLift Recreational Weed DispensaryPlainfield, NJ · 5★ · 3.5 g$50$14.29/g
- ReLeaf Cannabis DispensaryWilliamstown, NJ · 5★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Village Dispensary HobokenHoboken, NJ · 4.9★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Got Your Six Cannabis DispensaryPrinceton, NJ · 4.9★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Illicit Gardens Dispensary SecaucusSecaucus, NJ · 4.4★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJCarlstadt, NJ · 5★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNeptune Township, NJ · 4.8★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryElizabeth, NJ · 4.7★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 1/8 oz$60$17.14/gDeal
Maryland (11)
- Elevated DispoSalisbury, MD · 5★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- Peake ReLeaf Rockville DispensaryRockville, MD · 4.4★ · 1/8 oz$35.75$10.21/gDeal
- Mary & Main: A Cannabis DispensaryCapitol Heights, MD · 4.7★ · 1/8 oz$41.25$11.79/gDeal
- Trilogy Wellness of MarylandEllicott City, MD · 4.3★ · 1/8 oz$42$12/gDeal
- Ritual DispensaryGlen Burnie, MD · 4.7★ · 1/8 oz$44$12.57/gDeal
- Remedy BaltimoreWindsor Mill, MD · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Positive Energy Dispensary - Ocean CityOcean City, MD · 4.6★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryTowson, MD · 4.7★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryGermantown, MD · 4.8★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- KIP DispensaryCockeysville, MD · 4.8★ · 1/8 oz$60$17.14/g
- Treehouse DispensaryParkville, MD · 4.9★ · 1/8 oz$60$17.14/g
Pennsylvania (9)
- Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop SharonSharon, PA · 5★ · 1/8 oz$25.50$7.29/g
- Curaleaf Dispensary AltoonaAltoona, PA · 4.7★ · 3.5 g$40$11.43/g
- The Apothecarium Dispensary of BethlehemBethlehem, PA · 4.4★ · 3.5 g$40$11.43/g
- Curaleaf Dispensary LancasterLancaster, PA · 4.8★ · 3.5 g$40$11.43/g
- Curaleaf Dispensary GettysburgGettysburg, PA · 4.6★ · 3.5 g$40$11.43/g
- The Apothecarium Dispensary of Plymouth MeetingPlymouth Meeting, PA · 4.3★ · 3.5 g$40$11.43/g
- The Apothecarium Dispensary of AllentownAllentown, PA · 4.4★ · 3.5 g$40$11.43/g
- The Apothecarium Dispensary of ThorndaleThorndale, PA · 4.5★ · 3.5 g$40$11.43/g
- Curaleaf Dispensary MillcreekErie, PA · 4.9★ · 3.5 g$40$11.43/g
New York (8)
- Leaf PlugBuffalo, NY · 4.8★ · 1/8 oz$39$11.14/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
- Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed DeliveryBrooklyn, NY · 4.6★ · 3.5 g$45$12.86/g
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Black Market Canna Co LLCPoughkeepsie, NY · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- High Tidez Coney Island Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Dream Daze DispensaryDepew, NY · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Just Breathe.Binghamton, NY · 4.2★ · 1/8 oz$55$15.71/g
Massachusetts (6)
- Zen Leaf Cannabis DispensarySharon, MA · 4.5★ · 1/8 oz$25.50$7.29/g
- Diem Cannabis Dispensary WorcesterWorcester, MA · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Ember Gardens Weed Dispensary Cape CodOrleans, MA · 4.9★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- The Green Lady DispensaryNewton, MA · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 1/8 oz$35.25$10.07/g
- Elevated Roots Dispensary HalifaxHalifax, MA · 4.4★ · 1/8 oz$40$11.43/g
Ohio (6)
- NectarEuclid, OH · 4.6★ · 1/8 oz$26.40$7.54/gDeal
- UpLiftMilford, OH · 4.8★ · 1/8 oz$28.60$8.17/gDeal
- UpLiftMt Orab, OH · 4.8★ · 1/8 oz$28.60$8.17/gDeal
- Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical DispensaryElyria, OH · 4.7★ · 1/8 oz$33.79$9.65/gDeal
- Nar Cannabis Delaware DispensaryDelaware, OH · 4.8★ · 1/8 oz$36.04$10.30/gDeal
- Garden Club DispensarySpringdale, OH · 3.3★ · 1/8 oz$44$12.57/g
Nevada (2)
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 1/8 oz$45$12.86/g
Prices, deals & delivery near Sharon
Where to buy RYTHM Hybrid Premium Flower Afternoon Delight #4 3.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM RYTHM Hybrid Premium Flower Afternoon Delight #4 3.5g?
- RYTHM Hybrid Premium Flower Afternoon Delight #4 3.5g is listed at 3 licensed dispensaries, including Zen Leaf Cannabis Dispensary, Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon and Nectar. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM RYTHM Hybrid Premium Flower Afternoon Delight #4 3.5g cost?
- Menu prices for RYTHM Hybrid Premium Flower Afternoon Delight #4 3.5g range from $35 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM RYTHM Hybrid Premium Flower Afternoon Delight #4 3.5g?
- RYTHM Hybrid Premium Flower Afternoon Delight #4 3.5g is on menus in Massachusetts, Nevada and New Jersey.