BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g by Select
$33–$65
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.59–93.56%
- CBD
- 2.04–3%
- In stock at
- 54 dispensaries
- Best price per gram
- $16.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g by Select is stocked at 16 dispensaries across Arizona, priced $33–$65. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Phoenix Airport.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (32) — BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g in Arizona
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- Earth's Healing SouthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$34.65$17.32/gDeal
- Earth's Healing NorthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$34.65$17.32/gDeal
- Sol Flower Dispensary Scottsdale AirparkScottsdale, AZ · 4.6★ · 2 g$37$18.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$37$18.50/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Cottonwood DispensaryCottonwood, AZ · 4.3★ · 2 g$46.90$23.45/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$46.90$23.45/gDeal
- Trulieve Maricopa DispensaryMaricopa, AZ · 3.3★ · 2 g$46.90$23.45/gDeal
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPrescott, AZ · 4.7★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$65$32.50/g
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$65$32.50/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$65$32.50/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$65$32.50/g
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 2 g$67$33.50/g
New York (8)
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 2 g$59.07$29.54/gDeal
- Buffalo Dreams DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$61.95$30.98/g
- Quality Control Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 5★ · 2 g$66.37$33.19/g
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 2 g$70$35/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Strain Stars Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 2 g$83$41.50/g
- Torches NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
Illinois (4)
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenryMcHenry, IL · 4.6★ · 2 g$48$24/gDeal
- nuEra East Dubuque DispensaryEast Dubuque, IL · 4.9★ · 2 g$58$29/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 2 g$90.50$45.25/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 2 g$90.50$45.25/g
Maryland (4)
- Remedy ColumbiaColumbia, MD · 4.8★ · 2 g$56.25$28.13/gDeal
- Remedy BaltimoreWindsor Mill, MD · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Elevated DispoSalisbury, MD · 5★ · 2 g$85$42.50/g
- Sunburst PharmCambridge, MD · 4.9★ · 2 g$90$45/g
New Jersey (4)
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 2 g$85$42.50/g
- Social Dispensary BridgetonBridgeton, NJ · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$92$46/g
- The Honorable PlantHighlands, NJ · 4.9★ · 2 g$95.96$47.98/g
Nevada (2)
- Silver State Relief SparksSparks, NV · 4.5★ · 2 g$41.56$20.78/g
- Silver State Relief RenoReno, NV · 4.7★ · 2 g$41.56$20.78/g
BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Where to buy BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g?
- BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g is listed at 16 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Phoenix Airport, JARS Cannabis Mesa and JARS Cannabis East Tucson. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g cost?
- Menu prices for BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g range from $33 to $65 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g?
- BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g is on menus in Arizona.