Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG by Sluggers Hit
$33
- Category
- Vape Pens
- Size
- 1.2 g
- THC
- 83.39–84.66%
- CBD
- 0.28–0.32%
- In stock at
- 26 dispensaries
- Best price per gram
- $23.33/g
Prices updated Oct 1, 2026
Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG by Sluggers Hit is stocked at 2 dispensaries across California, priced $33. The lowest listed price right now is at Cookies Dispensary Ukiah.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (17) — Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG in California
- Cookies Dispensary UkiahUkiah, CA · 4★ · 1.2 g$28$23.33/g
- High Season - AdelantoAdelanto, CA · 4.6★ · 1.2 g$31.34$26.12/g
- Cookies San Bernardino DispensarySan Bernardino, CA · 5★ · 1.2 g$31.49$26.24/gDeal
- Cookies La Mesa DispensaryLa Mesa, CA · 4.9★ · 1.2 g$31.49$26.24/gDeal
- Cookies Hayward DispensaryHayward, CA · 4.9★ · 1.2 g$31.49$26.24/gDeal
- Dr. Greenthumb's Fresno Cannabis DispensaryFresno, CA · 1.2 g$31.49$26.24/gDeal
- MMD Dispensary North HollywoodNorth Hollywood, CA · 4.8★ · 1.2 g$31.82$26.52/gDeal
- Kindly North Hollywood DispensaryNorth Hollywood, CA · 4.7★ · 1.2 g$31.82$26.52/gDeal
- Valley Verde - Weed DispensaryVan Nuys, CA · 4.9★ · 1.2 g$32$26.67/g
- Mr. Nice Guy Cannabis DispensaryLake Elsinore, CA · 4.8★ · 1.2 g$33$27.50/g
- Eaze Weed Delivery & Dispensary San DiegoSan Diego, CA · 4.6★ · 1.2 g$33$27.50/g
- Eaze Weed Delivery & Dispensary Los AngelesLos Angeles, CA · 4.8★ · 1.2 g$33$27.50/g
- 420 Flower FactoryCosta Mesa, CA · 5★ · 1.2 g$33$27.50/g
- Dr Greenthumb's Orcutt Cannabis DispensaryOrcutt, CA · 4.9★ · 1.2 g$41.36$34.47/gDeal
- FuegoCrescent City, CA · 4.7★ · 1.2 g$43$35.83/g
- FuegoLucerne, CA · 5★ · 1.2 g$45$37.50/g
- Fuego DispensaryMiddletown, CA · 5★ · 1.2 g$45$37.50/g
New York (9)
- Wild Flower DispensaryAuburn, NY · 4.8★ · 1.2 g$48.67$40.56/g
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 1.2 g$50.44$42.03/g
- The Daily Green Times Square Cannabis DispensaryNew York, NY · 4.8★ · 1.2 g$55$45.83/g
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1.2 g$55$45.83/g
- Buffalo Dreams DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 1.2 g$55.75$46.46/g
- Cannadreams NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 1.2 g$56$46.67/gDeal
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 1.2 g$57$47.50/g
- The Flowery Dispensary Upper West SideNew York, NY · 4.9★ · 1.2 g$58$48.33/g
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 1.2 g$62.15$51.79/g
Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG by state
Prices, deals & delivery near Ukiah
Where to buy Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Sluggers Hit Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG?
- Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG is listed at 2 licensed dispensaries, including Cookies Dispensary Ukiah, High Season - Adelanto and Cookies San Bernardino Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Sluggers Hit Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG cost?
- Menu prices for Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG range from $33 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Sluggers Hit Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG?
- Sluggers - AIO Vape - 1.2g - Fire OG is on menus in California.