SoulTonix | Strawberry Sequoia | Minis | 0.5g each | 5pk by SoulTonix
$30.75
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 23.21%
- CBD
- 0.05%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $12/g
Prices updated Oct 2, 2026
SoulTonix | Strawberry Sequoia | Minis | 0.5g each | 5pk by SoulTonix is stocked at 1 dispensary across Montana, priced $30.75. The lowest listed price right now is at Yellowstoned | Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Montana (4)
- Yellowstoned | Cannabis DispensaryWest Yellowstone, MT · 4.9★ · 2.5 g$30.01$12/g
- Euphoria Wellness- Weed Dispensary HamiltonHamilton, MT · 4.8★ · 2.5 g$30.75$12.30/g
- Euphoria Wellness - Weed Dispensary Bozeman JackrabbitBozeman, MT · 4.9★ · 2.5 g$30.75$12.30/g
- Euphoria Wellness- Weed Dispensary Bozeman W MainBozeman, MT · 4.8★ · 2.5 g$30.75$12.30/g
Prices, deals & delivery near West Yellowstone
Frequently asked questions
- Where can I buy SoulTonix SoulTonix | Strawberry Sequoia | Minis | 0.5g each | 5pk?
- SoulTonix | Strawberry Sequoia | Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 1 licensed dispensary, including Yellowstoned | Cannabis Dispensary, Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton and Euphoria Wellness - Weed Dispensary Bozeman Jackrabbit. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does SoulTonix SoulTonix | Strawberry Sequoia | Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for SoulTonix | Strawberry Sequoia | Minis | 0.5g each | 5pk range from $30.75 across the dispensaries that list it.
- Which states carry SoulTonix SoulTonix | Strawberry Sequoia | Minis | 0.5g each | 5pk?
- SoulTonix | Strawberry Sequoia | Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in Montana.