- PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack by STIIIZY
$12.50–$35
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 33.23–47.91%
- CBD
- 0.18%
- In stock at
- 55 dispensaries
- Best price per gram
- $5/g
Prices updated Oct 2, 2026
- PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack by STIIIZY is stocked at 29 dispensaries across Michigan, priced $12.50–$35. The lowest listed price right now is at PUFF Cannabis Company - River Rouge.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (48) — - PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack in Michigan
- PUFF Cannabis Company - River RougeRiver Rouge, MI · 4.8★ · 2.5 g$12.50$5/gDeal
- Dacut Weed Dispensary DetroitDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$16.09$6.44/gDeal
- Vibe Quincy DispensaryQuincy, MI · 4.8★ · 2.5 g$17.50$7/g
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - West DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - WaylandWayland, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- STIIIZY KalamazooPortage, MI · 4.8★ · 2.5 g$20$8/g
- Capital Dank Battle CreekBattle Creek, MI · 4.8★ · 2.5 g$20$8/g
- The Cake House Pleasant Ridge Cannabis DispensaryPleasant Ridge, MI · 4.9★ · 2.5 g$20.10$8.04/gDeal
- Smilez Dispensary QuincyQuincy, MI · 4.9★ · 2.5 g$20.40$8.16/gDeal
- The Dude AbidesColdwater, MI · 4.8★ · 2.5 g$20.58$8.23/g
- The Dude Abides SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 2.5 g$20.58$8.23/g
- The Dude Abides MottvilleWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 2.5 g$20.58$8.23/g
- Smok CannabisFlint, MI · 4.8★ · 2.5 g$21$8.40/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - River RougeRiver Rouge, MI · 4.9★ · 2.5 g$22$8.80/gDeal
- JARS Cannabis - Center LineCenter Line, MI · 4.9★ · 2.5 g$22$8.80/g
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2.5 g$22$8.80/g
- JARS Cannabis Dispensary - OkemosOkemos, MI · 4.9★ · 2.5 g$22$8.80/g
- Dacut Weed Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 2.5 g$22.99$9.20/g
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 2.5 g$23.40$9.36/gDeal
- Sapura Dispensary - ColdwaterColdwater, MI · 4.9★ · 2.5 g$24$9.60/g
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 2.5 g$25$10/g
- Vibe Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.6★ · 2.5 g$25$10/g
- King of BudzFerndale, MI · 4.9★ · 2.5 g$25$10/g
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 2.5 g$25$10/g
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$25$10/g
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 2.5 g$25$10/g
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2.5 g$25$10/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 2.5 g$25$10/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 2.5 g$25$10/gDeal
- The Refinery Dispensary DetroitDetroit, MI · 4.7★ · 2.5 g$25$10/gDeal
- Premier Cannabis - Saginaw WestSaginaw, MI · 4.8★ · 2.5 g$25$10/g
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$25$10/g
- Ultra CannabisDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$25$10/gDeal
- Elevated Exotics Republic Recreational Cannabis DispensaryRepublic, MI · 4.9★ · 2.5 g$25$10/g
- Blow New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.7★ · 2.5 g$25$10/g
California (4)
- HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - San BernardinoSan Bernardino, CA · 4.8★ · 2.5 g$19.20$7.68/gDeal
- OG NATIONMaywood, CA · 4.9★ · 2.5 g$24$9.60/gDeal
- Creekside WellnessBoulder Creek, CA · 4.7★ · 2.5 g$24.89$9.96/gDeal
- HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - LakewoodLong Beach, CA · 4.8★ · 2.5 g$32$12.80/g
New York (2)
- Cannabis on Lex DispensaryNew York, NY · 4.4★ · 2.5 g$43$17.20/gDeal
- Bud & Honey NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2.5 g$44.25$17.70/g
Arizona (1)
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2.5 g$24$9.60/gDeal
- PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack by state
Prices, deals & delivery near River Rouge
Where to buy - PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
- PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack in Detroit, MI (7)- PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack in New Buffalo, MI (4)- PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack in Coldwater, MI (3)- PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack in Inkster, MI (3)- PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack in Saginaw, MI (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy STIIIZY - PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack?
- - PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack is listed at 29 licensed dispensaries, including PUFF Cannabis Company - River Rouge, Dacut Weed Dispensary Detroit and Vibe Quincy Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does STIIIZY - PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack cost?
- Menu prices for - PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack range from $12.50 to $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry STIIIZY - PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack?
- - PURPLE PUNCH - .5G 40's Infused Preroll 5 Pack is on menus in Michigan.