Super Boof | Smalls | 3.5g by SUBX
$28.50
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $8.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
Super Boof | Smalls | 3.5g by SUBX is stocked at 1 dispensary across Washington, priced $28.50. The lowest listed price right now is at Northwind Cannabis.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Washington (6)
- Northwind CannabisAnacortes, WA · 5★ · 1/8 oz$28.50$8.14/gDeal
- A Greener Today Marijuana - BothellBothell, WA · 4.8★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- A Greener Today Marijuana - LynnwoodLynnwood, WA · 4.7★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- 2020 Cannabis Solutions Weed Dispensary Pacific HwyBellingham, WA · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- Greenworks Cannabis N.W./ Pot Shop / Cannabis StoreSeattle, WA · 4.7★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Sea Change CannabisPort Hadlock-Irondale, WA · 4.7★ · 3.5 g$45$12.86/g
Prices, deals & delivery near Anacortes
Frequently asked questions
- Where can I buy SUBX Super Boof | Smalls | 3.5g?
- Super Boof | Smalls | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Northwind Cannabis, A Greener Today Marijuana - Bothell and A Greener Today Marijuana - Lynnwood. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does SUBX Super Boof | Smalls | 3.5g cost?
- Menu prices for Super Boof | Smalls | 3.5g range from $28.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry SUBX Super Boof | Smalls | 3.5g?
- Super Boof | Smalls | 3.5g is on menus in Washington.