Traditional - Strawberry Milkshake Minis 15g by Traditional
$75
- Category
- Flower
- Size
- 15 g
- In stock at
- 12 dispensaries
- Best price per gram
- $5/g
Prices updated Oct 1, 2026
Traditional - Strawberry Milkshake Minis 15g by Traditional is stocked at 1 dispensary across California, priced $75. The lowest listed price right now is at BUZZ Cannabis Dispensary Sorrento Valley.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (12)
- BUZZ Cannabis Dispensary Sorrento ValleySan Diego, CA · 4.9★ · 15 g$75$5/gDeal
- STIIIZY Downtown LALos Angeles, CA · 4.8★ · 15 g$125$8.33/g
- STIIIZY San BernardinoSan Bernardino, CA · 4.5★ · 15 g$125$8.33/g
- STIIIZY Jurupa ValleyJurupa Valley, CA · 4.6★ · 15 g$125$8.33/g
- STIIIZY PachecoPacheco, CA · 4.7★ · 15 g$125$8.33/g
- VardaPasadena, CA · 4.8★ · 15 g$125$8.33/g
- STIIIZY Suisun CitySuisun City, CA · 4.5★ · 15 g$125$8.33/g
- STIIIZY WildomarWildomar, CA · 4.5★ · 15 g$125$8.33/g
- STIIIZY Wilmington (Long Beach)Wilmington, CA · 4.7★ · 15 g$125$8.33/g
- STIIIZY CoronaCorona, CA · 4.5★ · 15 g$125$8.33/g
- STIIIZY HawthorneHawthorne, CA · 4.5★ · 15 g$125$8.33/g
- STIIIZY BarstowBarstow, CA · 4.6★ · 15 g$140$9.33/g
Prices, deals & delivery near San Diego
Frequently asked questions
- Where can I buy Traditional Traditional - Strawberry Milkshake Minis 15g?
- Traditional - Strawberry Milkshake Minis 15g is listed at 1 licensed dispensary, including BUZZ Cannabis Dispensary Sorrento Valley, STIIIZY Downtown LA and STIIIZY San Bernardino. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Traditional Traditional - Strawberry Milkshake Minis 15g cost?
- Menu prices for Traditional - Strawberry Milkshake Minis 15g range from $75 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Traditional Traditional - Strawberry Milkshake Minis 15g?
- Traditional - Strawberry Milkshake Minis 15g is on menus in California.