Treesap 1g All-In-One Vape Pen - Jelly Roll by Treesap - CA
$21.43
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 90.4%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $10.71/g
Prices updated Oct 1, 2026
Treesap 1g All-In-One Vape Pen - Jelly Roll by Treesap - CA is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $21.43. The lowest listed price right now is at GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (2)
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$21.43$10.71/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$21.43$10.71/g
Prices, deals & delivery near Tuttle
Frequently asked questions
- Where can I buy Treesap - CA Treesap 1g All-In-One Vape Pen - Jelly Roll?
- Treesap 1g All-In-One Vape Pen - Jelly Roll is listed at 1 licensed dispensary, including GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION and Big A Buds Tuttle. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Treesap - CA Treesap 1g All-In-One Vape Pen - Jelly Roll cost?
- Menu prices for Treesap 1g All-In-One Vape Pen - Jelly Roll range from $21.43 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Treesap - CA Treesap 1g All-In-One Vape Pen - Jelly Roll?
- Treesap 1g All-In-One Vape Pen - Jelly Roll is on menus in Oklahoma.