| 1 | King Louie | Pre-pack Flower | quarter | $38.50$5530% off | $5.50/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Funk From Mars | Live Rosin Reload Pod Vape Pens | 1/2 g | $37.50$5025% off | $75/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Papa Burger | Live Rosin Reload Pod Vape Pens | 1/2 g | $37.50$5025% off | $75/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Watermelon Burst | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $56.25$7525% off | $56.25/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pineapple Express | Melted Diamond Live Resin Pod | 1.0g (Reload) | gram | $56.25$7525% off | $56.25/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Granddaddy Purp | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $56.25$7525% off | $56.25/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Maui Waui | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $56.25$7525% off | $56.25/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Magic Melon | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $56.25$7525% off | $56.25/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Skywalker OG | Melted Diamond Live Resin Pod | 1.0g | gram | $56.25$7525% off | $56.25/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Strawberry Cough | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $56.25$7525% off | $56.25/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Skywalker OG | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Ready-To-Use) | gram | $63.75$8525% off | $63.75/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Vertical: Flower | Heir Heads Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Vertical: Flower | Applescotti Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Vertical: Flower | Pinyatti Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Vertical: Flower | Lemon Fresh Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Vertical: Flower | Heir Heads Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Vertical: Flower | Jokerz Candy Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Vertical: Flower | Pinyatti Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Vertical: Flower | Lemon Fresh Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Vertical: Flower | Jokerz Candy Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Vertical: Flower | Applescotti Flower | eighth | $17$2015% off | $4.86/g | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Rooted | Grimreefah | 3.5g | eighth | $21.25$2515% off | $6.07/g | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Major Tom 3.5g Flower | eighth | $21.25$2515% off | $6.07/g | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Lunar Haze 3.5g Flower | eighth | $21.25$2515% off | $6.07/g | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |