Cheapest weed in Columbia, MO
1,872 Columbia menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Columbia
See all flower prices →Cheapest right now: Nuthera Cannabis - MAC 14g at Fresh Karma Dispensaries - Columbia — $30 ($2.14 per gram) · 1,223 comparable items at 5 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nuthera Cannabis - MAC 14g Nuthera · Flower | each | $30 | $2.14/g | Fresh Karma Dispensaries - Columbia Columbia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | God's Gift | Ground | 28g Flower | each | $80 | $2.86/g | Fresh Karma Dispensaries - Columbia Columbia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pinyatti | Ground | 14g Flower | each | $45 | $3.21/g | Fresh Karma Dispensaries - Columbia Columbia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Greenlight: Shake Flower | Block berry Flower | half ounce | $46.75$5515% off | $3.34/g | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Greenlight: Shake Flower | Block berry Flower | half ounce | $46.75$5515% off | $3.34/g | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Chem Cookies | Pre-Pack Shake Flower | ounce | $100 | $3.57/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Green Apple| Pre-Pack Shake Flower | ounce | $100 | $3.57/g | High Profile of Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Vibe: Shake Flower | Blueberry Pie Flower | half ounce | $51$6015% off | $3.64/g | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Columbia
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Pave S1 #8 x Z BC3 | Liquid Diamonds Cart at High Profile of Columbia Dispensary — $45 ($18 per gram) · 447 comparable items at 3 stores
Cheapest edibles in Columbia
See all edibles prices →Cheapest right now: High Bites | Sour Kiwi | 1000mg | 10pk Gummies at Greenlight Dispensary Columbia — $79 ($7.90 per 100mg of THC) · 202 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | High Bites | Sour Kiwi | 1000mg | 10pk Gummies High Bites · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $79 | $7.90/100mg THC | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | High Bites | Sour Tangerine | 1000mg | 10pk Gummies High Bites · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $79 | $7.90/100mg THC | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | High Bites | Sour Blackberry | 1000mg | 10pk Gummies High Bites · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $79 | $7.90/100mg THC | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | High Bites | Sour Kiwi | 1000mg | 10pk Gummies High Bites · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $79 | $7.90/100mg THC | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | High Bites | Sour Tangerine | 1000mg | 10pk Gummies High Bites · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $79 | $7.90/100mg THC | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Codes: Xtreme Gummies | Blackberry | 1000mg | 5pk Codes · Edibles | each · 5-pack · 1000mg THC | $79 | $7.90/100mg THC | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Codes: Xtreme Gummies | Watermelon | 1000mg | 5pk Codes · Edibles | each · 5-pack · 1000mg THC | $79 | $7.90/100mg THC | 3Fifteen Primo Cannabis Columbia Dispensary Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes: Xtreme Gummies | Watermelon | 1000mg | 5pk Codes · Edibles | each · 5-pack · 1000mg THC | $79 | $7.90/100mg THC | Greenlight Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Columbia flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Columbia →Discounted items across Columbia menus, newest first.
Best dispensaries in Columbia →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.