| 1 | Single Infused Pre-roll - 1.00 g - Sativa - Grasshoppers - 1 g Infused Pre-rolls | each | $4$850% off | $4/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Single Infused Pre-roll - 1.00 g - Hybrid - Grasshoppers - 1 g Infused Pre-rolls | each | $4$850% off | $4/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Single Infused Pre-roll - 1.00 g - Indica - Grasshopper - 1 g Infused Pre-rolls | each | $4$850% off | $4/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Single Infused Pre-roll - 1.00 g - Sativa - Grasshoppers - 1 g Infused Pre-rolls | each | $4$850% off | $4/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Single Infused Pre-roll - 1.00 g - Hybrid - Grasshoppers - 1 g Infused Pre-rolls | each | $4$850% off | $4/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Single Infused Pre-roll - 1.00 g - Indica - Grasshopper - 1 g Infused Pre-rolls | each | $4$850% off | $4/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Strawberry Banana SmoothieGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Pineapple ExpressGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Guava GelatoGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Grape SlushiesGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Gorilla GlueGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Cherry PieGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Cherry PieGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Gorilla GlueGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Grape SlushiesGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Guava GelatoGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Pineapple ExpressGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Grasshoppers - Infused Flavors Preroll 1g - Strawberry Banana SmoothieGrasshoppers · Infused Pre-rolls | each | $5$1050% off | $5/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Sluggers - Infused Blunt - 2g - Hurricane SZNSluggers Hit · Infused Pre-rolls | each | $12.50$2550% off | $6.25/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Sluggers - Infused Blunt - 2g - Hurricane SZNSluggers Hit · Infused Pre-rolls | each | $12.50$2550% off | $6.25/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | 818 Brands | Blockberry | Flower | 3.5g | each | $19$3850% off | $5.43/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Ice Water Hash | 818 Brands | Infused Pre-Roll | 5PK818 Brands · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $19$3850% off | $3.80/piece | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | 818 | Flower | LA Pop Rocks | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $19$3850% off | $5.43/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Gotti Beltz | 818 Brands | Flower | 3.5G | each | $19$3850% off | $5.43/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |