Cheapest flower in Kansas City, MO
Cheapest right now: Super Jack 14G Premium Flower at Big Chiefs Kush Crossroads — $40.50 ($2.89 per gram)
2,779 comparable flower listings at 13 Kansas City dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Missouri city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Super Jack 14G Premium Flower Ganjeez · Flower | each | $40.50$4510% off | $2.89/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Super Jack 14G Premium Flower Ganjeez · Flower | each | $40.50$4510% off | $2.89/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Moonland Tophelf Pre-Ground | Lemon Cherry Gelato - 14g - 14 g Flower | each | $45$5010% off | $3.21/g | Big Chiefs Kush Crossroads Kansas City · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Moonland Tophelf Pre-Ground | Lemon Cherry Gelato - 14g - 14 g Flower | each | $45$5010% off | $3.21/g | Big Chiefs Kush Waldo Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Rainbow Unicorn | Smalls | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Greenlight Dispensary Ward Parkway Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Chem Driver | Smalls | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Fresh Karma Dispensaries- Midtown Kansas City · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Chem Driver | Smalls | 14g Greenlight · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Greenlight Dispensary Ward Parkway Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | The Keeper Popcorn (7g) Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Greenlight Dispensary Ward Parkway Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Papaya Cake Popcorn (7g) Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Greenlight Dispensary Ward Parkway Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | American Tricho #13 Popcorn (7g) Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Greenlight Dispensary Ward Parkway Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Nuthera: Popcorn Flower | American Tricho #13 Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Fresh Karma Dispensaries- Midtown Kansas City · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Nuthera: Popcorn Flower | Tropicana Cherry Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Fresh Karma Dispensaries- Midtown Kansas City · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Cherry Tropic Storm | Smalls | 7g Nuthera · Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Greenlight Dispensary Ward Parkway Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Rainbow Unicorn | Big Buds | 28g Greenlight · Flower | ounce | $119 | $4.25/g | Greenlight Dispensary Ward Parkway Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cap Junky | Shake | 14g Nugz · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | From The Earth Dispensary Westside Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | NUGZ - Blueberry Clementine - [14g] Shake/Trim Pre-pack Amaze · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | From The Earth Dispensary Downtown Kansas City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bull Dance | Nugz | Shake/Trim Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | From The Earth Dispensary Westside Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Tear Gas | Nugz | Shake/Trim Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | From The Earth Dispensary Downtown Kansas City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | NUGZ - Blueberry Clementine - [14g] Shake/Trim Pre-pack Amaze · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | From The Earth Dispensary State Line Kansas City · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | King Cherry #10 | Ready to Roll Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | From The Earth Dispensary State Line Kansas City · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Cap Junky | Shake | 14g Nugz · Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | From The Earth Dispensary State Line Kansas City · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | King Cherry #10 | Ready to Roll Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | From The Earth Dispensary Downtown Kansas City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Facade | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Local Cannabis Company Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Farmer G - White Gummy - 28g - Flower Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Local Cannabis Company Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Farmer G - Mochi Gelato - 28g - Flower Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Local Cannabis Company Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | 28G PINYATTI Flower | each | $120 | $4.29/g | Verts Neighborhood Dispensary Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | 28G PINEAPPLE RAZZLES Flower | each | $120 | $4.29/g | Verts Neighborhood Dispensary Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Dirty Dozen Flower | ounce | $125 | $4.46/g | From The Earth Dispensary Brookside Kansas City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Ice Cream Cake Flower | ounce | $125 | $4.46/g | From The Earth Dispensary Brookside Kansas City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Codes: Flower | Jealousy Split | 28g Codes · Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Westside Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Codes: Flower | Banapple Cream | 28g Codes · Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Downtown Kansas City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Codes: Flower | Rager | 28g Codes · Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Brookside Kansas City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Codes: Flower | Diesel Lab | 28g Codes · Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Downtown Kansas City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | San Fermodo Skunk Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Brookside Kansas City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Codes: Flower | Dayger #4 | 28g Codes · Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Westside Kansas City · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Vertical: Popcorn Flower | Pineapple Donut Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Fresh Karma Dispensaries- Midtown Kansas City · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | 14G PINEAPPLE RAZZLES Flower | each | $65 | $4.64/g | Verts Neighborhood Dispensary Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Vertical: Popcorn Flower | Applescotti Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Fresh Karma Dispensaries- Midtown Kansas City · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | South Face Farms - Kenny McCormick - 14g - Flower Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Local Cannabis Company Kansas City · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Vertical: Popcorn Flower | Double Up Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Fresh Karma Dispensaries- Midtown Kansas City · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Kansas City flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Kansas City price: $8.57 per gram (middle of $5.65–$11.43). That works out to about $30 an eighth.
- 99.3% of priced flower listings in Kansas City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Kansas City price data: cheapest weed in Kansas City, cheap ounces, Kansas City flower price index, Kansas City deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.