Cheap ounces in Suisun City, CA — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $74 — Astronauts - Space Punch 28g Flower at STIIIZY Suisun City ($2.64 per gram)
9 real 28g packages on Suisun City menus · Suisun City average $94.11 an ounce · typical flower $8.60 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every California city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Astronauts - Space Punch 28g Flower Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Astronauts - Space Slushie 28g Flower Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Astronauts - Space Jawcrushers 28g Flower Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Astronauts - Space OG 28g Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Allswell | Frozen Alien | Smalls | 28g Allswell · Flower | ounce | $75 | $2.68/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Art Walk [28g] Allswell · Flower | ounce | $75 | $2.68/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Moonshine | Big Buds | 28g Quiet Kings · Flower | ounce | $88 | $3.14/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Double Dream | Big Buds | 28g Quiet Kings · Flower | ounce | $88 | $3.14/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Traditional - Mamba 24 28g Minis Flower Traditional · Flower | ounce | $225 | $8.04/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $75 and under in Suisun City
6 packages in this price band among the cheapest Suisun City ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Astronauts - Space Punch 28g Flower Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Astronauts - Space Slushie 28g Flower Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Astronauts - Space Jawcrushers 28g Flower Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Astronauts - Space OG 28g Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Allswell | Frozen Alien | Smalls | 28g Allswell · Flower | ounce | $75 | $2.68/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Art Walk [28g] Allswell · Flower | ounce | $75 | $2.68/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $100 and under in Suisun City
2 packages in this price band among the cheapest Suisun City ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Moonshine | Big Buds | 28g Quiet Kings · Flower | ounce | $88 | $3.14/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Double Dream | Big Buds | 28g Quiet Kings · Flower | ounce | $88 | $3.14/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Suisun City
1 package in this price band among the cheapest Suisun City ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Traditional - Mamba 24 28g Minis Flower Traditional · Flower | ounce | $225 | $8.04/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Suisun City
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Suisun City has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Suisun City ounce: $94.11 across 9 listings, lowest $74.
- Average half ounce: $81.23.
- Average quarter: $50.55.
- Average eighth: $37.25.
See also the Suisun City flower price index, cheapest flower per gram and Suisun City deals.
Prices come from licensed California dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.