Cheapest flower in Suisun City, CA
Cheapest right now: Astronauts - Space Jawcrushers 28g Flower at STIIIZY Suisun City — $74 ($2.64 per gram)
200 comparable flower listings at 1 Suisun City dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every California city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Astronauts - Space Jawcrushers 28g Flower Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Astronauts - Space Slushie 28g Flower Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Astronauts - Space Punch 28g Flower Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Astronauts - Space OG 28g Astronauts · Flower | ounce | $74 | $2.64/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Art Walk [28g] Allswell · Flower | ounce | $75 | $2.68/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Allswell | Frozen Alien | Smalls | 28g Allswell · Flower | ounce | $75 | $2.68/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | PR OG | Smalls | 14g Time Machine · Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Purple Tangie | Smalls | 14g Time Machine · Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cereal Milk | Smalls | 14g Time Machine · Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Wedding Cake | Smalls | 14g Time Machine · Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blue Dream | Smalls | 14g Time Machine · Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Double Dream | Big Buds | 28g Quiet Kings · Flower | ounce | $88 | $3.14/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blue Moonshine | Big Buds | 28g Quiet Kings · Flower | ounce | $88 | $3.14/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Citrus Punch Smalls-7g STIIIZY · Flower | quarter | $23 | $3.29/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blue Dream | Smalls | 7g STIIIZY · Flower | quarter | $23 | $3.29/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Astronauts - Space Haze 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Astronauts - Space Mamba 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Astronauts - Space OG 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Poppy's | Biscotti | Smalls | 3.5g Poppy’s · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Poppy's | Fatso OG | Smalls | 3.5g Poppy’s · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Poppy's | Gelato | Smalls | 3.5g Poppy’s · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Astronauts - Space Breakers 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Astronauts - Space Dropz 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Astronauts - Space Gummies 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Poppy's | Lemon Haze | Smalls | 3.5g Poppy’s · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Poppy's | Maui Wowie | Smalls | 3.5g Poppy’s · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Poppy's | Chemdawg | Smalls | 3.5g Poppy’s · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Poppy's | OG Kush | Smalls | 3.5g Poppy’s · Flower | eighth | $12 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Funky Donny [7g] Allswell · Flower | quarter | $24 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sunday Scoop [7g] Allswell · Flower | quarter | $24 | $3.43/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | CEREAL MILK - 14G STIIIZY · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blue Dream-14g STIIIZY · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Tropic Jack-14g STIIIZY · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Laffy Taffy | Flower | 3.5g Martians · Flower | eighth | $14 | $4/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | White Runtz | Flower | 3.5g Martians · Flower | eighth | $14 | $4/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pink Runtz | Flower | 3.5g Martians · Flower | eighth | $14 | $4/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Obsidian Bliss [3.5g] Allswell · Flower | eighth | $14 | $4/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Jelly Pop [3.5g] Allswell · Flower | eighth | $14 | $4/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Jawbreakers | Flower | 3.5g Martians · Flower | eighth | $14 | $4/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Gelatti | Flower | 3.5g Martians · Flower | eighth | $14 | $4/g | STIIIZY Suisun City Suisun City · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Suisun City flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Suisun City price: $8.60 per gram (middle of $3.43–$14.71). That works out to about $30.10 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Suisun City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Suisun City price data: cheapest weed in Suisun City, cheap ounces, Suisun City flower price index, Suisun City deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed California dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.