Cheap ounces in Laurel, MD — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $119 — Project Orange #28 - 28g - Stash at Revolution Releaf ($4.25 per gram)
5 real 28g packages on Laurel menus · Laurel average $169.20 an ounce · typical flower $11.43 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Maryland city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Project Orange #28 - 28g - Stash Flower | ounce | $119$22046% off | $4.25/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Depth Charge - 28g - Redemption Flower | ounce | $169$22023% off | $6.04/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hoe Down Smalls - 28g - Fade Co. Flower | ounce | $169$22023% off | $6.04/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Purple Punch Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $169$22023% off | $6.04/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bubble Bath Smalls - 28g - Fade Co. Flower | ounce | $220 | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Laurel
5 packages in this price band among the cheapest Laurel ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Project Orange #28 - 28g - Stash Flower | ounce | $119$22046% off | $4.25/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Depth Charge - 28g - Redemption Flower | ounce | $169$22023% off | $6.04/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hoe Down Smalls - 28g - Fade Co. Flower | ounce | $169$22023% off | $6.04/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Purple Punch Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $169$22023% off | $6.04/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bubble Bath Smalls - 28g - Fade Co. Flower | ounce | $220 | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Laurel
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Laurel has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Laurel ounce: $169.20 across 5 listings, lowest $119.
- Average half ounce: $85.77.
- Average quarter: $53.95.
- Average eighth: $41.53.
See also the Laurel flower price index, cheapest flower per gram and Laurel deals.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.