Cheapest flower in Laurel, MD
Cheapest right now: Project Orange #28 - 28g - Stash at Revolution Releaf — $119 ($4.25 per gram)
175 comparable flower listings at 1 Laurel dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Project Orange #28 - 28g - Stash Flower | ounce | $119$22046% off | $4.25/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sunshine #4 - 42g - SunMed Flower | 42 g | $199$30034% off | $4.74/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pungent Smile (Ground Flower) - 7g - Roll One Flower | quarter | $35 | $5/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sour Diesel Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $70$12042% off | $5/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pave Flower 3.5g District Cannabis · Flower | eighth | $20$4050% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Malibu Marsha - 3.5g - Fade Co. Flower | eighth | $20$4050% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Under Boss - 3.5g - Modern Flower Flower | eighth | $20$4050% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Member Berry - 3.5g - Roll One Flower | eighth | $20$3543% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blackberry Champagne Smalls - 3.5g - Fade Co. Flower | eighth | $20$4050% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Super Boof | Flower - 7g Smalls Fade Co. · Flower | half ounce | $80$13039% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Lemon Jeffery Smalls - 14g - Fade Co. Flower | half ounce | $80$12033% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Purple Punch Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $169$22023% off | $6.04/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hoe Down Smalls - 28g - Fade Co. Flower | ounce | $169$22023% off | $6.04/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Depth Charge - 28g - Redemption Flower | ounce | $169$22023% off | $6.04/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | LA Kush Cake - 14g - Modern Flower Flower | half ounce | $85$12029% off | $6.07/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cherry Pie Smalls - 14g - Fade Co. Flower | half ounce | $85$12029% off | $6.07/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | SDG OG Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $85$13035% off | $6.07/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | VelcroZ Mixed Buds - 14g - Rythm Flower | half ounce | $85$13035% off | $6.07/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Tokyo Sunset x Z$BF Smalls - 14g - Fade Co. Flower | half ounce | $85$13035% off | $6.07/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Pink Guava - 14g - Stash Flower | half ounce | $85$12029% off | $6.07/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | LA Pop Rocks Smalls - 14g - Fade Co. Flower | half ounce | $85$12029% off | $6.07/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Garlic Cherry Gelato Smalls - 14g - Fade Co. Flower | half ounce | $85$12029% off | $6.07/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | White OG Mixed Buds - 14g - Rythm Flower | half ounce | $85$13035% off | $6.07/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Lemondary | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Candy Lemon Cherry Gelato Smalls - 3.5g - Fade Co. Flower | eighth | $25$4544% off | $7.14/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Menthol Biscotti Smalls - 3.5g - Fade Co. Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Headband - 3.5g - Roll One Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | SDG OG Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sunshine #4 Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $25$5050% off | $7.14/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bottomless Mints | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $25$4544% off | $7.14/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Astro GMO Smalls - 3.5g - Grassroots Flower | eighth | $25$4544% off | $7.14/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | SDG OG - 42g - SunMed Flower | 42 g | $300 | $7.14/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cake Mintz Smalls - 7g - Fade Co. Flower | quarter | $55$7021% off | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Tokyo Sunset x Z$BF Smalls - 7g - Fade Co. Flower | quarter | $55$7021% off | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sunshine #4 Flower (7g) SunMed Growers · Flower | quarter | $55$7021% off | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Suit & Tie - 7g - Modern Flower Flower | quarter | $55$7021% off | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Tropicana Gushers - Smalls - 7g - Fade Co. Flower | quarter | $55$7021% off | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Chem de la Chem Flower (7g) SunMed Growers · Flower | quarter | $55$7021% off | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Snoop Dogg OG Flower (7g) SunMed Growers · Flower | quarter | $55$7021% off | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Chunky Monkey | Smalls | 7g Kind Tree · Flower | quarter | $55$7021% off | $7.86/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Laurel flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Laurel price: $11.43 per gram (middle of $6.07–$14.29). That works out to about $40 an eighth.
- 99.4% of priced flower listings in Laurel publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Laurel price data: cheapest weed in Laurel, cheap ounces, Laurel flower price index, Laurel deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.