Cheapest weed in Laurel, MD
382 Laurel menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Maryland city: cheapest weed in Maryland
Cheapest flower in Laurel
See all flower prices →Cheapest right now: Project Orange #28 - 28g - Stash at Revolution Releaf — $119 ($4.25 per gram) · 175 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Project Orange #28 - 28g - Stash Flower | ounce | $119$22046% off | $4.25/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sunshine #4 - 42g - SunMed Flower | 42 g | $199$30034% off | $4.74/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pungent Smile (Ground Flower) - 7g - Roll One Flower | quarter | $35 | $5/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sour Diesel Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $70$12042% off | $5/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pave Flower 3.5g District Cannabis · Flower | eighth | $20$4050% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Malibu Marsha - 3.5g - Fade Co. Flower | eighth | $20$4050% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Under Boss - 3.5g - Modern Flower Flower | eighth | $20$4050% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Member Berry - 3.5g - Roll One Flower | eighth | $20$3543% off | $5.71/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Laurel
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Pink Hawaiian Rip Stick Pen - 1g - Strane at Revolution Releaf — $28 ($28 per gram) · 153 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pink Hawaiian Rip Stick Pen - 1g - Strane Vape Pens | gram | $28$5044% off | $28/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Fruit Gusherz | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $28$5044% off | $28/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | NYC Diesel Rip Stick Pen - 1g - Strane Vape Pens | gram | $28$5044% off | $28/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tangie | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $28$5044% off | $28/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Champagne Supernova | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $28$5044% off | $28/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Clemeonadez Disposable Rip Stick Pen - 1g - Strane Vape Pens | gram | $28$5044% off | $28/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grape GG | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $28$5044% off | $28/g | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | HEMP CBD - 20mg - Coffee Pods - Fingerboard Farm Vape Pens | each | $30 | $30/piece | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Laurel
See all edibles prices →Cheapest right now: Watermelon Smash [10pk] (400mg) at Revolution Releaf — $31.50 ($7.88 per 100mg of THC) · 54 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Watermelon Smash [10pk] (400mg) incredibles · Edibles | each · 10-pack · 400mg THC | $31.50$4530% off | $7.88/100mg THC | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | 30mg 1:2:6 CBG:CBD:THC Blood Orange Pain Medicated Chews - 300mg - Curio Edibles | each · 300mg THC | $24.50$3530% off | $8.17/100mg THC | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Macro Gummies - Concord Grape RSO Indica 10pk [400mg total] Encore Edibles · Edibles | each · 10-pack · 400mg THC | $37.50$5025% off | $9.38/100mg THC | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry Banana Nano Gummies 400mg SunMed Growers · Edibles | each · 400mg THC | $40 | $10/100mg THC | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Tropical Fruit Burst Nano Gummies 400mg SunMed Growers · Edibles | each · 400mg THC | $40 | $10/100mg THC | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Fruit Burst Nano Gummies 400mg SunMed Growers · Edibles | each · 400mg THC | $40 | $10/100mg THC | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Elderberry | 5:1 CBD:CBN Gummies | 250mg | 10ct | 25mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $26.99 | $10.80/100mg THC | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 2:1:1 Snoozzzierberry [10pk] (100mg THC/50mg CBN/50mg CBG) incredibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $14$2030% off | $14/100mg THC | Revolution Releaf Laurel · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Laurel flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Laurel →Discounted items across Laurel menus, newest first.
Best dispensaries in Laurel →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.