Cheap ounces in Elmwood Park, NJ — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $90 — Inzane in the Membrane | Flower | 28g at Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ ($3.21 per gram)
9 real 28g packages on Elmwood Park menus · Elmwood Park average $191.11 an ounce · typical flower $11.79 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every New Jersey city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inzane in the Membrane | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $90$18050% off | $3.21/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find | Agent Z | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find | PB Bites | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pomme Jelly | Mixed Bud Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grapezilla Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sour Chocolate Diesel | All Times | Smalls Flower | ounce | $230 | $8.21/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | White Truffle | Smalls | 28g LEGEND · Flower | ounce | $240 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pineapple 99 | Littles Flower | ounce | $240 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Project Pancakes | Littles Flower | ounce | $240 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $100 and under in Elmwood Park
1 package in this price band among the cheapest Elmwood Park ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inzane in the Membrane | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $90$18050% off | $3.21/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Elmwood Park
8 packages in this price band among the cheapest Elmwood Park ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find | Agent Z | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find | PB Bites | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pomme Jelly | Mixed Bud Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grapezilla Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour Chocolate Diesel | All Times | Smalls Flower | ounce | $230 | $8.21/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | White Truffle | Smalls | 28g LEGEND · Flower | ounce | $240 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pineapple 99 | Littles Flower | ounce | $240 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Project Pancakes | Littles Flower | ounce | $240 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Elmwood Park
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Elmwood Park has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Elmwood Park ounce: $191.11 across 9 listings, lowest $90.
- Average half ounce: $105.71.
- Average quarter: $75.40.
- Average eighth: $45.43.
See also the Elmwood Park flower price index, cheapest flower per gram and Elmwood Park deals.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.