Cheapest weed in Elmwood Park, NJ
392 Elmwood Park menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Elmwood Park
See all flower prices →Cheapest right now: Inzane in the Membrane | Flower | 28g at Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ — $90 ($3.21 per gram) · 172 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inzane in the Membrane | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $90$18050% off | $3.21/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find | Agent Z | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | White Durban Flower 14g Good Green · Flower | half ounce | $90$12025% off | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Paradise Snacks | Mixed Buds Flower | half ounce | $90$12025% off | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Garlic Drip | Mixed Buds Flower | half ounce | $90$12025% off | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Durban Z Mixed Buds 14g Good Green · Flower | half ounce | $90$12025% off | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pomme Jelly | Mixed Bud Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find | PB Bites | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Elmwood Park
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Rove Birthday Bundle at Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ — $110 ($11 per gram) · 197 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rove Birthday Bundle Vape Pens | 1/10 g | $110 | $11/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine | Super Sour Diesel | Disposable Vape Pen | 2000mg &SHINE · Vape Pens | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rainbow Sherbert | Disposable Vape Pens | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Z | Disposable Vape Pens | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Botanist | Bold Rainbow Sherbert | Cartridge | 1g The Botanist · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Botanist | Bold Bubblegum | Cartridge | 1g The Botanist · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Drink | Cartridge | 1g The Botanist · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Chem Dawg | Full Spectrum Live Disposable Vape Pens | 2 g | $60$8025% off | $30/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Elmwood Park
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Chem Butter Smokos .5g 5-Pack at Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ — $21 ($8.40 per gram) · 23 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chem Butter Smokos .5g 5-Pack ILLICIT · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21$3030% off | $8.40/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gorilla Pie Smokos .5g 5-Pack ILLICIT · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21$3030% off | $8.40/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dawg Lemons Smokos .5g 5-Pack ILLICIT · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21$3030% off | $8.40/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Headz – Pre Roll – 1g Pete's Farmstand · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Chem Butter Smokos .5g 2-Pack ILLICIT · Pre-rolls | gram · 2-pack | $10.50$1530% off | $10.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Garden Greens | 0.5g 5pk Prerolls - Blueberry Cruffin Garden Greens · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $27$3625% off | $10.80/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hybrid Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Elmwood Park flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Elmwood Park →Discounted items across Elmwood Park menus, newest first.
Best dispensaries in Elmwood Park →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.