Cheapest flower in Elmwood Park, NJ
Cheapest right now: Inzane in the Membrane | Flower | 28g at Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ — $90 ($3.21 per gram)
172 comparable flower listings at 1 Elmwood Park dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inzane in the Membrane | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $90$18050% off | $3.21/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find | Agent Z | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | White Durban Flower 14g Good Green · Flower | half ounce | $90$12025% off | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Paradise Snacks | Mixed Buds Flower | half ounce | $90$12025% off | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Garlic Drip | Mixed Buds Flower | half ounce | $90$12025% off | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Durban Z Mixed Buds 14g Good Green · Flower | half ounce | $90$12025% off | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pomme Jelly | Mixed Bud Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find | PB Bites | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | White Durban | Mixed Buds Flower | quarter | $48.75$6525% off | $6.96/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | LA Kush Cake | Mixed Buds Flower | quarter | $48.75$6525% off | $6.96/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Grapezilla Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Trap Candy | Smalls Flower | quarter | $52.50$7025% off | $7.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Mystery Flavor | Smalls Flower | quarter | $52.50$7025% off | $7.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pit Stop | Smalls Flower | quarter | $52.50$7025% off | $7.50/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | RYTHM Smalls - Jack's Delight 7g RYTHM · Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Chicken n Wafflez | Smalls | 7g RYTHM · Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Afternoon Delight #4 | Premium Popcorn Flower Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | RYTHM Smalls Lemon Drip 7g RYTHM · Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | RYTHM Smalls Cherry Maui Wowie 7g RYTHM · Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cheddar Cheeze | Smalls | 7g RYTHM · Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | RYTHM Popcorn - Brownie Scout 7g RYTHM · Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Gogurtz | Smalls | 7g RYTHM · Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | RYTHM | Donut Trip | Smalls | 7g RYTHM · Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Rose Gold Runtz | Smalls | 7g RYTHM · Flower | quarter | $56.25$7525% off | $8.04/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sour Chocolate Diesel | All Times | Smalls Flower | ounce | $230 | $8.21/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sour Diesel Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 95 Cookies Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Fantasy Melonz Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blue Zashimi Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Chem Scout '87 Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Swamp Water Fumez | Mixed Buds Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | B52 Bomber [14g] Flower Savvy · Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Project Pancakes | Littles Flower | ounce | $240 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | White Truffle | Smalls | 28g LEGEND · Flower | ounce | $240 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Pineapple 99 | Littles Flower | ounce | $240 | $8.57/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | (the) Essence | Silver Project | Big Buds | 3.5g (the) Essence · Flower | half ounce | $130 | $9.29/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | (the) Essence | Ghost Milk | Big Buds | 14g (the) Essence · Flower | half ounce | $130 | $9.29/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Grape Bubbly | 3.5G Flower | Indica (the) Essence · Flower | eighth | $33.75$4525% off | $9.64/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | The Botanist | Sour Banana Sherbert | Flower | 3.5g The Botanist · Flower | eighth | $33.75$4525% off | $9.64/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | (the) Essence | Do Si Dos | Big Buds | 3.5g (the) Essence · Flower | eighth | $33.75$4525% off | $9.64/g | Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ Elmwood Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Elmwood Park flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Elmwood Park price: $11.79 per gram (middle of $8.04–$16.57). That works out to about $41.27 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Elmwood Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Elmwood Park price data: cheapest weed in Elmwood Park, cheap ounces, Elmwood Park flower price index, Elmwood Park deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.