Cheap ounces in Keansburg, NJ — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $120 — GOODIES | GROUND | PINK KUSH | 28G at NJ LEAF Keansburg ($4.29 per gram)
17 real 28g packages on Keansburg menus · Keansburg average $149.76 an ounce · typical flower $10.29 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every New Jersey city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GOODIES | GROUND | PINK KUSH | 28G Flower | each | $120$15020% off | $4.29/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Goodies | C&ndy Fumez | Pre-Ground | 28g - 28 g Flower | each | $120$15020% off | $4.29/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Oishii III | Ground | 28g Goodies · Flower | each | $120$15020% off | $4.29/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | BOTANIST | BILLIONAIRE | 28G FLOWER Flower | each | $130$20035% off | $4.64/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | BOTANIST | LEMON WOODER ICE | 28G Flower | each | $130$20035% off | $4.64/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Simply Herb | Mac1 | 28g Popcorn Flower - 28 g Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | SIMPLY HERB | GOLDEN CREAM | 28G POPCORN Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | SIMPLY HERB | ANIMAL CAKE | 28G POPCORN Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | SIMPLY HERB | MANDARIN Z | 28G/1OZ POPCORN Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Ozone | Modified Bananas | 28g Smalls - 28 g Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | OZONE | GARLIC COOKIES | 28G SMALLS Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | OZONE | HAPPY HOUR #21 | 28G SMALLS Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ozone | Hashburger | Popcorn | 28G Ozone · Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | OZONE | PAVE | 28G SMALLS Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Ozone | Tropic Thunderfunk | 28g Smalls - 28 g Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Permanent Marker | Smalls | 28g LEGEND · Flower | each | $168$24030% off | $6/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Tangieland | Smalls | 28g LEGEND · Flower | each | $168$24030% off | $6/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Keansburg
17 packages in this price band among the cheapest Keansburg ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GOODIES | GROUND | PINK KUSH | 28G Flower | each | $120$15020% off | $4.29/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Goodies | C&ndy Fumez | Pre-Ground | 28g - 28 g Flower | each | $120$15020% off | $4.29/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Oishii III | Ground | 28g Goodies · Flower | each | $120$15020% off | $4.29/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | BOTANIST | BILLIONAIRE | 28G FLOWER Flower | each | $130$20035% off | $4.64/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | BOTANIST | LEMON WOODER ICE | 28G Flower | each | $130$20035% off | $4.64/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Simply Herb | Mac1 | 28g Popcorn Flower - 28 g Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | SIMPLY HERB | GOLDEN CREAM | 28G POPCORN Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | SIMPLY HERB | ANIMAL CAKE | 28G POPCORN Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | SIMPLY HERB | MANDARIN Z | 28G/1OZ POPCORN Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Ozone | Modified Bananas | 28g Smalls - 28 g Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | OZONE | GARLIC COOKIES | 28G SMALLS Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | OZONE | HAPPY HOUR #21 | 28G SMALLS Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ozone | Hashburger | Popcorn | 28G Ozone · Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | OZONE | PAVE | 28G SMALLS Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Ozone | Tropic Thunderfunk | 28g Smalls - 28 g Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Keansburg
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Keansburg has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Keansburg ounce: $149.76 across 17 listings, lowest $120.
- Average half ounce: $104.92.
- Average quarter: $69.04.
- Average eighth: $40.67.
See also the Keansburg flower price index, cheapest flower per gram and Keansburg deals.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.