Cheapest flower in Keansburg, NJ
Cheapest right now: Simply Herb | Pave | 14g Shake - 14 g at NJ LEAF Keansburg — $52.50 ($3.75 per gram)
295 comparable flower listings at 1 Keansburg dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Simply Herb | Pave | 14g Shake - 14 g Flower | each | $52.50$7025% off | $3.75/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | SIMPLY HERB | WAITING GAME #1 | 14G SHAKE Flower | each | $52.50$7025% off | $3.75/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | SIMPLY HERB | GOLDEN CREAM | 14G SHAKE Flower | each | $52.50$7025% off | $3.75/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Oishii III | Ground | 28g Goodies · Flower | each | $120$15020% off | $4.29/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Goodies | C&ndy Fumez | Pre-Ground | 28g - 28 g Flower | each | $120$15020% off | $4.29/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | GOODIES | GROUND | PINK KUSH | 28G Flower | each | $120$15020% off | $4.29/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | BOTANIST | LEMON WOODER ICE | 28G Flower | each | $130$20035% off | $4.64/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | BOTANIST | BILLIONAIRE | 28G FLOWER Flower | each | $130$20035% off | $4.64/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Simply Herb | Golden Cream | Shake 7G Simply Herb · Flower | each | $33.75$4525% off | $4.82/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Simply Herb | Wedding Cake | Shake 7G Simply Herb · Flower | each | $33.75$4525% off | $4.82/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | SIMPLY HERB | WAITING GAME #1 | 7G SHAKE Flower | each | $33.75$4525% off | $4.82/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Simply Herb | Mac 1 | Smalls 14G Simply Herb · Flower | each | $75$10025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | SIMPLY HERB | MANDARIN Z | 14G FLOWER Flower | each | $75$10025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | SIMPLY HERB | GARLIC COOKIES | 14G POPCORN Flower | each | $75$10025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Simply Herb | Mac1 | 28g Popcorn Flower - 28 g Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | SIMPLY HERB | GOLDEN CREAM | 28G POPCORN Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | SIMPLY HERB | ANIMAL CAKE | 28G POPCORN Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | SIMPLY HERB | MANDARIN Z | 28G/1OZ POPCORN Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Chem Chillz #17 | Flower | 14g The Botanist · Flower | each | $78$12035% off | $5.57/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | BOTANIST | VELVET ROPES | 14G FLOWER Flower | each | $78$12035% off | $5.57/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | The Botanist | Violet Fog | Smalls | 14g The Botanist · Flower | each | $78$12035% off | $5.57/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | BOTANIST | LEMON WOODER ICE | 14G FLOWER Flower | each | $78$12035% off | $5.57/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | OZONE | PAVE | 28G SMALLS Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | OZONE | GARLIC COOKIES | 28G SMALLS Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | OZONE | HAPPY HOUR #21 | 28G SMALLS Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Ozone | Modified Bananas | 28g Smalls - 28 g Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Ozone | Hashburger | Popcorn | 28G Ozone · Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Ozone | Tropic Thunderfunk | 28g Smalls - 28 g Flower | each | $165$22025% off | $5.89/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Permanent Marker | Smalls | 28g LEGEND · Flower | each | $168$24030% off | $6/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Tangieland | Smalls | 28g LEGEND · Flower | each | $168$24030% off | $6/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Simply Herb | Citrus Sour | Popcorn-7.0g - 7 g Flower | each | $45$6025% off | $6.43/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | OZONE | MODIFIED BANANAS | 14G | SMALLS Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | OZONE POPCORN | CAKE WALK | 14G Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Ozone | Tropic Thunderfunk | 14g Flower - 14 g Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | OZONE | BUTTERSTUFF #6 | 14G POPCORN Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | BOTANIST | LEMON WOODER ICE | 7G Flower | each | $48.75$7535% off | $6.96/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | THE BOTANIST | GRAPPLE PIE | 7G FLOWER Flower | each | $48.75$7535% off | $6.96/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | SIMPLY HERB | GORILLA CHEM OG | 7G FLOWER Flower | each | $48.75$6525% off | $6.96/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | BOTANIST | CHEM CHILLZ | 7G | FLOWER Flower | each | $48.75$7535% off | $6.96/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | FIND | MIXED BUDS | B.A.M | 14G Flower | each | $97.50$13025% off | $6.96/g | NJ LEAF Keansburg Keansburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Keansburg flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Keansburg price: $10.29 per gram (middle of $6.17–$13.71). That works out to about $36.02 an eighth.
- 99.3% of priced flower listings in Keansburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Keansburg price data: cheapest weed in Keansburg, cheap ounces, Keansburg flower price index, Keansburg deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.