Cheap ounces in Auburn, NY — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $123.89 — Stank Breath | Flower | 28g at Wild Flower Dispensary ($4.42 per gram)
16 real 28g packages on Auburn menus · Auburn average $141.32 an ounce · typical flower $6 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every New York city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stank Breath | Flower | 28g Leal · Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Leal / Flower / 28g / Gorilla Zkittlez Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Leal / Flower / 28g / Jungle Gemz Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Leal / Flower / 28g / Super Boof Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LivWell / Flower / 28G / Mendo Breath Flower | ounce | $132.74 | $4.74/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | LivWell / Flower / 28g / Burnout Cookies Flower | ounce | $132.74 | $4.74/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cookie Stash | Big Buds | 28g LivWell Enlightened Health · Flower | ounce | $132.74 | $4.74/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Untitled / Small Buds / 28g / Ice Cream Cake Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Untitled - Durban Poison 28g Smalls untitled · Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Untitled / Small Buds / 28g / Black Mamba Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Untitled - Green Crack 1oz Smalls untitled · Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Matter / Flower / 28g / OMC Flower | ounce | $154.87 | $5.53/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Jelly Cake | Big Buds | 28g matter. · Flower | ounce | $154.87 | $5.53/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Matter / Flower / 28g / Zoap Flower | ounce | $154.87 | $5.53/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Rolling Green / Flower / 28g / Pink Certz Flower | ounce | $159.29 | $5.69/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Botanist / Flower / 28g / Bubblegum Gusher Flower | ounce | $159.29 | $5.69/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Auburn
16 packages in this price band among the cheapest Auburn ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stank Breath | Flower | 28g Leal · Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Leal / Flower / 28g / Gorilla Zkittlez Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Leal / Flower / 28g / Jungle Gemz Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Leal / Flower / 28g / Super Boof Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LivWell / Flower / 28G / Mendo Breath Flower | ounce | $132.74 | $4.74/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | LivWell / Flower / 28g / Burnout Cookies Flower | ounce | $132.74 | $4.74/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cookie Stash | Big Buds | 28g LivWell Enlightened Health · Flower | ounce | $132.74 | $4.74/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Untitled / Small Buds / 28g / Ice Cream Cake Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Untitled - Durban Poison 28g Smalls untitled · Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Untitled / Small Buds / 28g / Black Mamba Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Untitled - Green Crack 1oz Smalls untitled · Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Matter / Flower / 28g / OMC Flower | ounce | $154.87 | $5.53/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Jelly Cake | Big Buds | 28g matter. · Flower | ounce | $154.87 | $5.53/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Matter / Flower / 28g / Zoap Flower | ounce | $154.87 | $5.53/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Rolling Green / Flower / 28g / Pink Certz Flower | ounce | $159.29 | $5.69/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Auburn
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Auburn has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Auburn ounce: $141.32 across 16 listings, lowest $123.89.
- Average half ounce: $79.65.
- Average eighth: $33.58.
See also the Auburn flower price index, cheapest flower per gram and Auburn deals.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.