Cheapest weed in Auburn, NY
275 Auburn menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Auburn
See all flower prices →Cheapest right now: Leal / Flower / 28g / Super Boof at Wild Flower Dispensary — $123.89 ($4.42 per gram) · 66 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Leal / Flower / 28g / Super Boof Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Leal / Flower / 28g / Jungle Gemz Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Stank Breath | Flower | 28g Leal · Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Leal / Flower / 28g / Gorilla Zkittlez Flower | ounce | $123.89 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Monster Cookies | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $61.95 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cherry Amnesia | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $61.95 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sour Blue Diesel | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $61.95 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Galactic Jack | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $61.95 | $4.42/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Auburn
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Purple Thunder | Cartridge | 1g at Wild Flower Dispensary — $26.55 ($26.55 per gram) · 67 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Purple Thunder | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | gram | $26.55 | $26.55/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Haze | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | gram | $26.55 | $26.55/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hashtag Honey | White Uzumaki | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | gram | $26.55 | $26.55/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hashtag Honey | NY Sour Diesel | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | gram | $26.55 | $26.55/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashtag Honey | Melon Baller | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | gram | $26.55 | $26.55/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | gram | $26.55 | $26.55/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hashtag Honey | Blueberry Caviar | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | gram | $26.55 | $26.55/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hashtag Honey | Blue Lobster | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | gram | $26.55 | $26.55/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Auburn
See all edibles prices →Cheapest right now: Hashtag Honey | Mango Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at Wild Flower Dispensary — $13.27 ($13.27 per 100mg of THC) · 29 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hashtag Honey | Mango Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.27 | $13.27/100mg THC | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashtag Honey | Tropical Punch Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.27 | $13.27/100mg THC | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Raspberry Individual Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Kushy Punch · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.28 | $13.28/100mg THC | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kiwi Breeze Individual Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Kushy Punch · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.28 | $13.28/100mg THC | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemonade Individual Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Kushy Punch · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.28 | $13.28/100mg THC | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lychee Limeade Pearls 1:1:1 CBC:THC:THCV | 100mg | 10pk | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $19.47 | $19.47/100mg THC | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pink Lemonade x Lemon Cane Live Resin Gummies | 100mg 10pk MFNY · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $19.47 | $19.47/100mg THC | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Wildberry Pearls 2:1 CBN/THC | Sleepy Indica | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $19.47 | $19.47/100mg THC | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Auburn
See all concentrates prices →Cheapest right now: #HASH / Wax-Budder / 1g / Orange Cookies at Wild Flower Dispensary — $22.12 ($22.12 per gram) · 35 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | #HASH / Wax-Budder / 1g / Orange Cookies Concentrates | gram | $22.12 | $22.12/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | #HASH / 1g / Wax-Budder / Larry Burger Concentrates | gram | $22.12 | $22.12/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | farmer's blend | Solventless | Ice Water Hash | 1g Concentrates | gram | $26.55 | $26.55/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pines / Live Resin Badder Jar / 3.5g / Tropicana Cookies Concentrates | eighth | $106.20 | $30.34/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pines / Live Resin Badder Jar / 3.5g / Grape Pines Concentrates | eighth | $106.20 | $30.34/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pines / Live Resin Badder Jar / 3.5g / Brazilian Butt Lift Concentrates | eighth | $106.20 | $30.34/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Jetpacks / Badder / 1g / Guava Punch Concentrates | gram | $35.40 | $35.40/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jetpacks / Badder / 1g / GSC Concentrates | gram | $35.40 | $35.40/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Auburn
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Rec Roots / 1g / Pre-Roll / Grape Gas at Wild Flower Dispensary — $4.43 ($4.43 per gram) · 34 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rec Roots / 1g / Pre-Roll / Grape Gas Pre-rolls | gram | $4.43 | $4.43/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lemon Drop | Joint | 1g Rec Roots · Pre-rolls | gram | $4.43 | $4.43/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Papas Herb / Pre-roll 7pk / Green Crack Pre-rolls | quarter · 7-pack | $44.25 | $6.32/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Papas Herb / Pre-roll 7pk / Trop Cherry Pre-rolls | quarter · 7-pack | $44.25 | $6.32/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Peanut Butter Breath | Joint | 1g Leal · Pre-rolls | gram | $7.97 | $7.97/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Leal / Pre-Roll / 1g / Animal Face Pre-rolls | gram | $7.97 | $7.97/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Leal / Pre-Roll / 1g / Fortune Cookie Pre-rolls | gram | $7.97 | $7.97/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Leal / Pre-Roll / 1g / Gorilla Zkittlez Pre-rolls | gram | $7.97 | $7.97/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Auburn
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack at Wild Flower Dispensary — $35.40 ($11.80 per gram) · 38 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $35.40 | $11.80/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ayrloom | Bomb Popz Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $35.40 | $11.80/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $35.40 | $11.80/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $35.40 | $11.80/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Goodlyfe / Infused Pre-Roll / 1g / Watermelon Z Infused Pre-rolls | gram | $13.27 | $13.27/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Goodlyfe Farms - Mango Kush Pre Roll 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | gram | $13.27 | $13.27/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Goodlyfe Farms - Sour Diesel Pre Roll 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | gram | $13.27 | $13.27/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Donny Burger | Infused Joints | 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | gram | $13.27 | $13.27/g | Wild Flower Dispensary Auburn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Auburn flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Auburn →Discounted items across Auburn menus, newest first.
Best dispensaries in Auburn →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (6 items at 1 store) in Auburn — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.