Cheap ounces in Clarksburg, VA — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $230.25 — Savvy Black Garlic 28g Flower at Zen Leaf Cannabis Dispensary ($8.22 per gram)
4 real 28g packages on Clarksburg menus · Clarksburg average $230.25 an ounce · typical flower $10.05 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Virginia city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Black Garlic 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy G Purps 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Royal Wedding 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Sunset Scout 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Clarksburg
4 packages in this price band among the cheapest Clarksburg ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Black Garlic 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy G Purps 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Royal Wedding 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Sunset Scout 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Clarksburg
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Clarksburg has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Clarksburg ounce: $230.25 across 4 listings, lowest $230.25.
- Average half ounce: $123.58.
- Average quarter: $66.64.
- Average eighth: $41.97.
See also the Clarksburg flower price index, cheapest flower per gram and Clarksburg deals.
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.