Cheapest weed in Clarksburg, VA
174 Clarksburg menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Virginia city: cheapest weed in Virginia
Cheapest flower in Clarksburg
See all flower prices →Cheapest right now: Highlander Farms Highlander Holler 7g Flower at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $52.25 ($7.46 per gram) · 60 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Highlander Farms Highlander Holler 7g Flower Flower | quarter | $52.25 | $7.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy GRND The Soap 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy GRND Royal Wedding 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy GRND G Purps 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy GRND Yum Yum 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Sunset Scout 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Royal Wedding 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Black Garlic 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Clarksburg
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: (the) Essence Bombz BDT 0.3g All-In-One at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $30.25 ($3.02 per gram) · 100 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (the) Essence Bombz BDT 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | (the) Essence Blueberry 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Summer Melon 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Sunday Brunch BDT 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Pink Zest 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wildberry | 0.3g Nectar Pen | Hybrid (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Purple Kush CBN 4:1 THC:CBN 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Fresh Berry 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $30.25 | $3.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Clarksburg
See all edibles prices →Cheapest right now: Avexia THC Tablets 1000mg [20pk] at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $90.25 ($9.03 per 100mg of THC) · 5 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Avexia THC Tablets 1000mg [20pk] Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $90.25 | $9.03/100mg THC | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Avexia Relief 4:1 (CBD:THC) Tablets 100mg [40pk] Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $27.75 | $27.75/100mg THC | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Avexia Comfort 1:1:1 (CBN:CBD:THC) Tablets 100mg [40pk] Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $27.75 | $27.75/100mg THC | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1:1 CBD:THC Tablets | 100mg | 40ct | 2.5mg/ea Avexia · Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $27.75 | $27.75/100mg THC | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Avexia Harmony 1:1 (THC:CBD) Tablets 100mg [40pk] Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $27.75 | $27.75/100mg THC | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Clarksburg
See all concentrates prices →Cheapest right now: (the) Essence | Purpentine | Kief | 1g at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $35.25 ($35.25 per gram) · 9 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (the) Essence | Purpentine | Kief | 1g (the) Essence · Concentrates | gram | $35.25 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | (the) Essence Black Garlic 1g Kief Concentrates | gram | $35.25 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Reserve Rotten Teeth 1g Kief Concentrates | gram | $45.25 | $45.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Avexia Purpentine 1g RSO Syringe Concentrates | gram | $59.25 | $59.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Avexia Fresh Powder 1g RSO Syringe Concentrates | gram | $59.25 | $59.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Avexia Frostline 1g RSO Syringe Concentrates | gram | $59.25 | $59.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Frostline 1g Badder Concentrates | gram | $60.25 | $60.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Tangie Skunk 1g Shatter Concentrates | gram | $60.25 | $60.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Clarksburg flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Clarksburg →Discounted items across Clarksburg menus, newest first.
Best dispensaries in Clarksburg →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (9 items at 1 store), edibles (5 items at 1 store) in Clarksburg — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.