Cheapest flower in Clarksburg, VA
Cheapest right now: Highlander Farms Highlander Holler 7g Flower at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $52.25 ($7.46 per gram)
60 comparable flower listings at 1 Clarksburg dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Virginia city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Highlander Farms Highlander Holler 7g Flower Flower | quarter | $52.25 | $7.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy GRND The Soap 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy GRND Royal Wedding 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy GRND G Purps 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy GRND Yum Yum 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Sunset Scout 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Royal Wedding 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Black Garlic 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Savvy G Purps 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Highlander Farms Whitewater OG 7g Flower Flower | quarter | $58.25 | $8.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Highlander Farms Big Sour Sandy 14g Flower Flower | half ounce | $120.25 | $8.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy GRND Yum Yum 7g Ground Flower | quarter | $60.25 | $8.61/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy GRND The Soap 7g Ground Flower | quarter | $60.25 | $8.61/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy GRND G Purps 7g Ground Flower | quarter | $60.25 | $8.61/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy GRND Royal Wedding 7g Ground Flower | quarter | $60.25 | $8.61/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy Sunset Scout 14g Flower Flower | half ounce | $125.25 | $8.95/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy Black Garlic 14g Flower Flower | half ounce | $125.25 | $8.95/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy The Soap 14g Flower Flower | half ounce | $125.25 | $8.95/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy Royal Wedding 14g Flower Flower | half ounce | $125.25 | $8.95/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy | Purpentine | Big Buds | [7g] Savvy · Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy Space Mints 7g Smalls Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy Royal Wedding 7g Flower Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Savvy Tangie Skunk 7g Flower Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Savvy Sunset Scout 7g Flower Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Savvy Fresh Powder 7g Smalls Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Savvy The Soap 7g Flower Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Super Gremlin | Flower 14g Strane · Flower | half ounce | $140.25 | $10.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Strane K MAC 14g Flower Flower | half ounce | $140.25 | $10.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Strane Guava Tart 14g Flower Flower | half ounce | $140.25 | $10.02/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Strane Stash Gator Breath 7g Smalls Flower | quarter | $70.25 | $10.04/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Purpentine Flower Savvy · Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | In The Flow Black Maple 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Savvy Tangie Skunk 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Savvy The Soap 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy Frostline 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | In The Flow Truffle Hound 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | In The Flow Super Lemon MAC 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | In The Flow Lemon Skunk 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | In The Flow Mercy 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | In The Flow Black Maple 1g Flower Flower | gram | $10.25 | $10.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clarksburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Clarksburg flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Clarksburg price: $10.05 per gram (middle of $8.22–$12.93). That works out to about $35.18 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Clarksburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Clarksburg price data: cheapest weed in Clarksburg, cheap ounces, Clarksburg flower price index, Clarksburg deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.