Cheapest pre-rolls in Wasilla, AK
Cheapest right now: Zig-Zag | Palm Mini Rolls | Banana | 2pk at Green Degree Clapp Wasilla — $3 ($1.50 per piece)
405 comparable pre-rolls listings at 7 Wasilla dispensaries · ranked per piece · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Alaska city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zig-Zag | Palm Mini Rolls | Banana | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $3 | $1.50/piece | Green Degree Clapp Wasilla Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Zig-Zag | Palm Mini Rolls | Banana | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $3 | $1.50/piece | Green Degree Machen Wasilla Wasilla · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ZKITTLE KUSH | 1G *TRIM* PREROLL Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | High-Mark Cannabis Wasilla · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Zig-Zag | Palm Mini Rolls | Grape Pre-rolls | each | $3 | $3/piece | Green Degree Clapp Wasilla Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Petrol | 3pk Trim Joints | By Green Go Pre-rolls | each · 3-pack | $10 | $3.33/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tropicana Kush | 3pk Trim Joints | By Green Go Pre-rolls | each · 3-pack | $10 | $3.33/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kimbo Kush | 3pk Trim Joints | By Green Go Pre-rolls | each · 3-pack | $10 | $3.33/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | LA Kush Cake | 56pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 56-pack | $220 | $3.93/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cupcake | 56pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 56-pack | $220 | $3.93/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Gas Monkey | 56pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 56-pack | $220 | $3.93/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Super Boof | 56pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 56-pack | $220 | $3.93/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gas Monkey | 20pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $80 | $4/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Wedding Cake | 20pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $80 | $4/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Triple Burger | 20pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $80 | $4/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Super Boof | 20pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $80 | $4/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | LA Kush Cake | 20pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $80 | $4/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Horchata | 20pk .5g Sugar Leaf Joints | By Green Go Green Go · Pre-rolls | each · 20-pack | $80 | $4/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Hash Burger | 20pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $80 | $4/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | GMO Cookies | 20pk .5g Sugar Leaf Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $80 | $4/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | ZKITTLE KUSH | 1G 5PK TRIM PREROLLS Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $22 | $4.40/g | High-Mark Cannabis Wasilla · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | ZKITTLE KUSH | 1G 3PK TRIM PREROLLS Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $15 | $5/g | High-Mark Cannabis Wasilla · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Boom Sauce | 2pk Flower Joint | By Green Go Pre-rolls | each · 2-pack | $11 | $5.50/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Herbal Dreams Cherry Loops 3.5g Pre-Roll Packs Pre-rolls | each | $20 | $5.71/g | Stash Cannabis Company Wasilla · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Herbal Dreams Cherry Loops Pre-Rolls - 0.5g Pre-rolls | each | $3 | $6/g | Stash Cannabis Company Wasilla · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Horchata | 56pk .5g Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 56-pack | $385 | $6.88/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Wedding Cake | 56pk .5g Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 56-pack | $385 | $6.88/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cupcake | 56pk .5g Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 56-pack | $385 | $6.88/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | BISCOTTI | 1G PREROLL Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | High-Mark Cannabis Wasilla · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Gas Monkey | 20pk .5g Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $140 | $7/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | LA Kush Cake | 20pk .5g Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $140 | $7/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | L.A. Kush Cake | 20pk .5g Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $140 | $7/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cupcake | 20pk .5g Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $140 | $7/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Horchata | 20pk .5g Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $140 | $7/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Han Solo Burger | 20pk Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $140 | $7/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Super Boof | 20pk .5g Flower Joints | by Green Go Pre-rolls | each · 20-pack | $140 | $7/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Herbal Dreams Runtz 3.5g Pre-Roll Packs Pre-rolls | each | $25 | $7.14/g | Stash Cannabis Company Wasilla · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Herbal Dreams Cap Junky 3.5g Pre-Roll Packs Pre-rolls | each | $25 | $7.14/g | Stash Cannabis Company Wasilla · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 3.5g (7x.5g) Apple Fritter Preroll Pack By Dream Green Farms Pre-rolls | each | $25.71 | $7.35/g | Bad Gramm3r Wasilla · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Hash Burger | 6pk Flower Joints | By Green Go Green Go · Pre-rolls | each · 6-pack | $45 | $7.50/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Hash Burger | 3pk Flower Joints | By Green Go Green Go · Pre-rolls | each · 3-pack | $23 | $7.67/piece | Canna Get Happy Wasilla · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Wasilla pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Wasilla price: $16 per gram (middle of $9.98–$90).
- 100% of priced pre-rolls listings in Wasilla publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Wasilla price data: cheapest weed in Wasilla, cheap ounces, Wasilla flower price index, Wasilla deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Alaska dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.