| 1 | Maui Pineapple | FIRE Liquid Diamonds Jefé Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Rainbow Cloud | TWISTED Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blu Voodoo | FIRE Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Loopz | TWISTED Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Muffin | LOUD High Terpene Extract Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Dream | FIRE Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Turn Up | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Baja Blazed | TWISTED Disposable | 2g | 2 g | $35$7050% off | $17.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | STIIIZY - ORANGE SUNSET - 2G All-In-One | 2 g | $36$6040% off | $18/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pineapple Express | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Wet Dream | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Wedding Cake | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blackberry Kush | T1 Disposable | 1g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Roll One | Super Lemon Haze | Cartridge | 1g | 2 g | $45$5518% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cactus Chiller | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | OG Kush | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | GDP | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Green Crack | T2 Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Afghanimal | NOIR Liquid Diamonds Disposable | 2g | 2 g | $46.80$7840% off | $23.40/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Vape - SUPER LEMON HAZE PREMIUM THC POD 1G - AZ | gram | $24$4040% off | $24/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Vape Cartridge - APPLE FRITTER 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $24$4040% off | $24/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Vape Cartridge - BIRTHDAY CAKE 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $24$4040% off | $24/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Vape Cartridge - BISCOTTI 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $24$4040% off | $24/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Vape Cartridge - BLUE DREAM 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $24$4040% off | $24/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Vape Cartridge - GELATO 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $24$4040% off | $24/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Vape Cartridge - GREEN CRACK 1G Live Resin Liquid Diamonds Pod - STIIIZY | gram | $25.20$4240% off | $25.20/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Vape Cartridge - STRAWBERRY MILKSHAKE 1G Live Resin Liquid Diamonds Pod | gram | $25.20$4240% off | $25.20/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Vape - BISCOTTI 1G All-In-One | gram | $25.20$4240% off | $25.20/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | OG Kush | CHILL Cartridge | 1g | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Blue Dream | Cartridge | 1g | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Pineapple Express | CHILL Cartridge | 1g | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Blackberry Kush | REST Cartridge | 1g | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Jungle Punch | ENERGY Cartridge | 1g | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Pink Lemon Haze | 2G All In One Device | 2 g | $60 | $30/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pink Rosé | 2G All In One Device | 2 g | $60 | $30/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sour Apple Seltzer | Botanica Blends | AIO | Sativa-Hybrid | 2 g | $60 | $30/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ Essentials Clementine 2g All in One | 2 g | $60 | $30/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Blackberry OG | 2G All In One Device | 2 g | $60 | $30/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cactus Chill | AZ Exclusive | 2G All In One Device | 2 g | $60 | $30/g | Trulieve Avondale Dispensary Avondale · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |