Cheapest weed in Casa Grande, AZ
396 Casa Grande menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arizona city: cheapest weed in Arizona
Cheapest flower in Casa Grande
See all flower prices →Cheapest right now: Roll One | Ice Man | Big Buds | 14g at Trulieve Casa Grande Dispensary — $62 ($4.43 per gram) · 308 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One | Ice Man | Big Buds | 14g Roll One · Flower | half ounce | $62 | $4.43/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grape Marshmallow Pie Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grape Gas Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | BRR Berry OG Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Pineapple Upside Down Cake Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | First Class Funk Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Modern Flower | Granny Spliff | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Motor Breath Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Casa Grande
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Galactic Grape | TWISTED Disposable | 2g at Trulieve Casa Grande Dispensary — $36 ($18 per gram) · 88 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Casa Grande flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Casa Grande →Discounted items across Casa Grande menus, newest first.
Best dispensaries in Casa Grande →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.