Cheapest flower in Casa Grande, AZ
Cheapest right now: Roll One | Ice Man | Big Buds | 14g at Trulieve Casa Grande Dispensary — $62 ($4.43 per gram)
308 comparable flower listings at 1 Casa Grande dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One | Ice Man | Big Buds | 14g Roll One · Flower | half ounce | $62 | $4.43/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grape Marshmallow Pie Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grape Gas Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | BRR Berry OG Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Pineapple Upside Down Cake Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | First Class Funk Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Modern Flower | Granny Spliff | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Motor Breath Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Funk Mountain #2 Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Wood Shiva Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Clementine Delight Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Dark Rainbow Smalls Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Modern Flower | Singapore Sling | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $64.20$10740% off | $4.59/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Scotch Bacio Pre Pack Flower - 14g Abundant Organics · Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Honey Banana Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | J.O.M.O Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | 9LB Hammer Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Jack Herer Pre Pack Flower - 14g Abundant Organics · Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Abundant Horizon Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Jokerz Stash Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Joyride Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Zubblegum Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Lemon Apple Fritter Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Toasted Toffee Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Black Dog Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Timewreck Pre Pack Flower - 14g Abundant Organics · Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Sugar Puss Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Guelah Papaya Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | More Cowbell Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Blue Zu Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Blueberry Muffin Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | P #42 Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cactus Breath Pre Pack Flower - 4.5g Abundant Organics · Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Tiki Master Flower Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Pungent Smile Flower Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Roll One | Gush Mints Whole | Big Buds | 14g Roll One · Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Bubba Mints Flower Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | GMO Mints Flower Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Roll One | Member Berry | Big Buds Roll One · Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Roll One | Nebula | Big Buds | 14g Roll One · Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Trulieve Casa Grande Dispensary Casa Grande · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Casa Grande flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Casa Grande price: $9.50 per gram (middle of $4.64–$14.86). That works out to about $33.25 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Casa Grande publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Casa Grande price data: cheapest weed in Casa Grande, cheap ounces, Casa Grande flower price index, Casa Grande deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.