Cheapest flower in Patagonia, AZ
Cheapest right now: Daze Off 14g Pre-ground | GMO at Releaf 85624 — $30 ($2.14 per gram)
87 comparable flower listings at 1 Patagonia dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Daze Off 14g Pre-ground | GMO Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | HWF High Ground 14g | BC Hash Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | HWF High Ground 14g | Gorilla Cookies Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | HWF High Ground 14g | LCG Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | HWF High Ground 14g | Melted Strawberry Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | HWF High Ground 14g | Timewreck Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Daze Off 14g Pre-ground | 8" Bagel Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Daze Off 14g Pre-ground | Hella Jelly Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Daze Off 14g Pre-ground | Jenny Kush Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Daze Off 14g Pre-ground | Jungle Juice Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Daze Off 14g Pre-ground | Sour Diesel Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | AK47 | Ground | 14g Flower | half ounce | $30 | $2.14/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | SSL Flower - Judge Dread Flower | eighth | $9 | $2.57/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | SSL Flower - Northern Lights Flower | eighth | $9 | $2.57/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | SSL Flower - Garlic Cookies Flower | eighth | $9 | $2.57/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | EH Flower | Toxic Marriage Flower | gram | $3 | $3/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | HWF Highway 14g | Pink Certz Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | HWF Highway 14g | Illuminati Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Tree Flip | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | HWF Highway 14g | Gas Pedal Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | HWF Highway 14g | Dante's Inferno Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Releaf Flower - 3X OG Flower | 1/2 g | $2.50$4.5044% off | $5/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Splifs Flower | Blappin Berries Flower | 1/2 g | $2.50$4.5044% off | $5/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Splifs Super 8th | Cali Octane Flower | 4 g | $25 | $6.25/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Splifs Super 8th | Permanent Marker Flower | 4 g | $25 | $6.25/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Pinata Flower | Ice Cream Rtz (HIGH CBD) Flower | 1/2 g | $3.50 | $7/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Releaf Flower - Kauai Crip Flower | 1/2 g | $3.50 | $7/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Releaf Flower - Rainbow Papaya Flower | 1/2 g | $3.50 | $7/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Releaf Flower - Sweet Wife Flower | 1/2 g | $3.50 | $7/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Releaf Farms | Panakia (CBG) Flower | 1/2 g | $3.50 | $7/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Grannys Flower | Mile High Slurpee Flower | 1/2 g | $4.50 | $9/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Splifs Flower | White Cherry Flower | 1/2 g | $4.50 | $9/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Releaf Flower | La Vida Gruntz Flower | 1/2 g | $4.50 | $9/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Lemon Cherry Gelato | 3.5g Flower | 1/2 g | $4.50 | $9/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Grannys Flower | Stoney Hawk Flower | 1/2 g | $4.50 | $9/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | EH Flower - Left Turns Only Flower | 1/2 g | $4.50 | $9/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | EH Flower | Scoby Flower | 1/2 g | $4.50 | $9/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | EH Flower | Don Mega Flower | 1/2 g | $4.50 | $9/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Grannys Flower | Oakland RTZ Flower | 1/2 g | $4.50 | $9/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Limewire OG | Big Buds | 3.5g Project Packs · Flower | 1/2 g | $5.50 | $11/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Patagonia flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Patagonia price: $11 per gram (middle of $2.14–$14.57). That works out to about $38.50 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Patagonia publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Patagonia price data: cheapest weed in Patagonia, cheap ounces, Patagonia flower price index, Patagonia deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.