Cheapest carts & vapes in Patagonia, AZ
Cheapest right now: SAVVY Hyphen POD 2g | Blue Raz Haze at Releaf 85624 — $30 ($15 per gram)
117 comparable vape pens listings at 1 Patagonia dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SAVVY Hyphen POD 2g | Blue Raz Haze Vape Pens | 2 g | $30$4025% off | $15/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Savvy | Peaches and Cream | Pods | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | SAVVY Hyphen POD 2g | Clementine Vape Pens | 2 g | $30$4025% off | $15/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | BRIQ Essentials Blue Dream 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $35$4522% off | $17.50/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | BRIQ Essentials Strawberry Cough 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $35$4522% off | $17.50/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | SAVVY Hyphen AIO KIT 2g | Sour Tangie Vape Pens | 2 g | $35$4522% off | $17.50/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | SAVVY Hyphen AIO KIT 2g | Grape Kush Vape Pens | 2 g | $35$4522% off | $17.50/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | SAVVY Hyphen AIO KIT 2g | Clementine Vape Pens | 2 g | $35$4522% off | $17.50/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | BRIQ Select All-In-One - 2g | Purple Ape Vape Pens | 2 g | $35$4522% off | $17.50/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | BRIQ Select All-In-One - 2g | Unicorn Piss Vape Pens | 2 g | $35$4522% off | $17.50/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g Select · Vape Pens | 2 g | $35$4522% off | $17.50/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | BRIQ 2 Flavor Series Waffle Hut 2g Select · Vape Pens | 2 g | $35$4522% off | $17.50/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Distillate Cart 1ml | Lemon Cherry Gelato Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Distillate Cart 1ml | Durban Poison Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Releaf Brands Distillate Cart - 1ml | 24K Gold Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Releaf Brands Distillate Cart - 1ml | Dubai Chocolate Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Releaf Brands Distillate Cart - 1ml | Papaya Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Releaf Brands Distillate Cart - 1ml | Peaches & Creme Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Releaf Brands Distillate Cart - 1ml | Prickly Pear Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Distillate Cart 1ml | GDP Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Distillate Cart 1ml | Grape Galore Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Distillate Cart 1ml | Grapefruit Kush Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Distillate Cart 1ml | Jack Herer Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Distillate Cart 1ml | Maui Wowie Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Distillate Cart 1ml | Outer Space Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Distillate Cart 1ml | Sour Tangie Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Distillate Cart 1ml | Strawberry Cough Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Distillate Cart 1ml | Super Boof Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Releaf Labs 1g Cart - Blue Dream Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Releaf Labs 1g Cart - Bubblegum OG Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Distillate Cart 1ml | Super Cheese Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Distillate Cart 1ml | White Widow Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Distillate Cart 1ml | Blue Cheese Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Distillate Cart 1ml | Chemdawg Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Distillate Cart 1ml | Cherry Zlushie Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Distillate Cart 1ml | Diablo OG Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Purple Reign 1G Cart - GG4 Vape Pens | gram | $20$2520% off | $20/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | SAVVY Hyphen POD 1g | Permanent Marker Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | (the) Essence | Pineapple Express | Disposable | 1g (the) Essence · Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | SAVVY Hyphen POD 1g | Gelato Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Releaf 85624 Patagonia · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Patagonia vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Patagonia price: $27.50 per gram (middle of $18.50–$44). That works out to about $96.25 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Patagonia publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Patagonia price data: cheapest weed in Patagonia, cheap ounces, Patagonia flower price index, Patagonia deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.