Cheapest weed in Peoria, AZ
793 Peoria menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arizona city: cheapest weed in Arizona
Cheapest flower in Peoria
See all flower prices →Cheapest right now: JARS Kingman Preground Flower 14g Brain Stain at JARS Cannabis Peoria — $20 ($1.43 per gram) · 460 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JARS Kingman Preground Flower 14g Brain Stain Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jars Kingman Preground Flower 14g Critical Kush Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | JARS Kingman Preground Flower 14g Oasis Mints Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pinata Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pineapple Paradox Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pineapple Upside Down Cake Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | JARS Kingman Preground Flower 14g Loud Mouth Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | JARS Kingman Preground Flower 14g Apple Fritter #3 Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Peoria
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Big Bud Farms Cart 1g Platinum OG at JARS Cannabis Peoria — $15 ($15 per gram) · 333 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Big Bud Farms Cart 1g Platinum OG Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cheech & Chong 510 Vape 1g Apple Fritter Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Purple Gorilla | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry Cough | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Big Bud Farms Cart 1g Pineapple Express Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Knockout OG | Disposable | 1g TYSON 2.0 · Vape Pens | gram | $15$2540% off | $15/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemon Alien Drink | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tropical Punch | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis Peoria Peoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Peoria flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Peoria →Discounted items across Peoria menus, newest first.
Best dispensaries in Peoria →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.