Cheapest weed in Somerton, AZ
393 Somerton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arizona city: cheapest weed in Arizona
Cheapest flower in Somerton
See all flower prices →Cheapest right now: JARS Kingman Preground Flower 14g Rum & Coke at JARS Cannabis Yuma — $20 ($1.43 per gram) · 110 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JARS Kingman Preground Flower 14g Rum & Coke Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | JARS Kingman Preground Flower 14g Apple Fritter #3 Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | JARS Kingman Preground Flower 14g Cherry Fizz OG Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | JARS Kingman Preground Flower 14g Jamaica Kush Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pinata Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | JARS Kingman 1/2 Apple Fritter #3 Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | OZ Cannabis 1/2 Apple Fritz Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | JARS Kingman 1/2 Oasis Mints Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Somerton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Damn Good Blue Razz Disposable 2G at JARS Cannabis Yuma — $25 ($12.50 per gram) · 219 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Damn Good Blue Razz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Damn Good Paradise Punch Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Damn Good Spice Apple Cider Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Damn Good Melonz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Damn Good Strawberry Splash Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Damn Good Dirty Shirley Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cheech & Chong Watermelon OG Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Strawberry Cough | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Somerton
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Pineapple P*ss | Infused Blunts | 1.2g at JARS Cannabis Yuma — $5 ($4.17 per gram) · 64 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple P*ss | Infused Blunts | 1.2g OZ Cannabis · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5$729% off | $4.17/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Papaya Cake | Infused Joints | 1.2g OZ Cannabis · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5$729% off | $4.17/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Guava Gelato | Infused Joints | 1.2g OZ Cannabis · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5$729% off | $4.17/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cherry Pie | Infused Joints | 1g OZ Cannabis · Infused Pre-rolls | gram | $5$729% off | $5/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gas Face | Infused Blunts | 1g OZ Cannabis · Infused Pre-rolls | gram | $5$729% off | $5/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | LA Pop | Infused Blunts | 1g OZ Cannabis · Infused Pre-rolls | gram | $5$729% off | $5/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Crostata | Infused Joints | 1g OZ Cannabis · Infused Pre-rolls | gram | $5$729% off | $5/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Apricot Raspberry | Infused Joints | 1g OZ Cannabis · Infused Pre-rolls | gram | $5$729% off | $5/g | JARS Cannabis Yuma Somerton · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Somerton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Somerton →Discounted items across Somerton menus, newest first.
Best dispensaries in Somerton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.