Cheapest flower in Tolleson, AZ
Cheapest right now: JARS Kingman Preground Flower 14g Jamaica Kush at JARS Cannabis Tolleson — $20 ($1.43 per gram)
115 comparable flower listings at 1 Tolleson dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JARS Kingman Preground Flower 14g Jamaica Kush Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | JARS Kingman Preground Flower 14g Acai Sunset Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | JARS Kingman Preground Flower 14g Apple Fritter #3 Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Jars Kingman Preground Flower 14g Critical Kush Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | JARS Kingman Preground Flower 14g Oasis Mints Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JARS Kingman Preground Flower 14g Loud Mouth Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | OZ Cannabis 1/2 Apple Fritz Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Apple Strudel | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Fleur 1/2 Apple Fritz Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Fleur 1/2 Apple Strudel Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | JARS Kingman 1/2 Apple Fritter #3 Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | JARS Kingman 1/2 Oasis Mints Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | JARS Kingman 1/2 Pinata Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Apple Fritter #2 | 1/2 oz (14g) | JARS Flower Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pina Colada | Big Buds | 14g OZ Cannabis · Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Critical Kush | Big Buds | 14g OZ Cannabis · Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | JARS Kingman 1/8 Apple Fritz Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | OZ Cannabis 1/8 Critical Kush Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Appletini | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Fleur 1/8 Pineapple Paradox Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Fleur 1/8 Pineapple Donut Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | JARS Kingman 1/8 Apple Fritter #3 Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | JARS Kingman 1/8 Pinata Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Pina Colada | Big Buds | 3.5g OZ Cannabis · Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | The Pharm Prepack 14g Sour Dubs Flower | half ounce | $39$9057% off | $2.79/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | The Pharm - Mule Fuel The Pharm · Flower | half ounce | $39$9057% off | $2.79/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cheech & Chong DROOLER Flower | half ounce | $40$7043% off | $2.86/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | The Pharm Flower Prepack 4g Las Vegas Triangle Kush Flower | 4 g | $12$3060% off | $3/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | The Pharm - Mule Fuel 4g Flower The Pharm · Flower | 4 g | $12$3060% off | $3/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mohave Select Flower 3.5g Black Bacarra Flower | eighth | $11$2556% off | $3.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 4th Dimension | Mohave Select | 3.5g Mohave Cannabis Co. · Flower | eighth | $11$2556% off | $3.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Purple Nova | Mohave Select | 3.5g Mohave Cannabis Co. · Flower | eighth | $11$2556% off | $3.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mohave Select 3.5g Jilly Flower | eighth | $11$2556% off | $3.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Mohave Select 3.5g Hawaiian Nights Flower | eighth | $11$2556% off | $3.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Mohave Select Flower 3.5g Octane Flower | eighth | $11$2556% off | $3.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Bubba's Sins | Mohave Select | 3.5g Mohave Cannabis Co. · Flower | eighth | $11$2556% off | $3.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Mohave Select 3.5g Governmint Oasis (H) Flower | eighth | $11$2556% off | $3.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Mohave Select Flower 3.5g Lemon Vuitton Flower | eighth | $11$2556% off | $3.14/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy Flower Prepack 14g Stuffed Cherry Gelato Flower | half ounce | $45$9050% off | $3.21/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Dr. Greenthumb's Can 14g Bang Bang Flower | half ounce | $45$9050% off | $3.21/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Tolleson flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Tolleson price: $4.21 per gram (middle of $2.14–$8.40). That works out to about $14.73 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Tolleson publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Tolleson price data: cheapest weed in Tolleson, cheap ounces, Tolleson flower price index, Tolleson deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.