Cheapest carts & vapes in Tolleson, AZ
Cheapest right now: Damn Good Paradise Punch Disposable 2G at JARS Cannabis Tolleson — $25 ($12.50 per gram)
269 comparable vape pens listings at 1 Tolleson dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Damn Good Paradise Punch Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Damn Good Mango Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Damn Good Blue Razz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Damn Good Strawberry Splash Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Damn Good Spice Apple Cider Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Damn Good Peaches Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Damn Good Melonz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cheech & Chong 510 Vape 1g Apple Fritter Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Gelato 44 | Disposable | 1g TYSON 2.0 · Vape Pens | gram | $15$2540% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Tyson Disposable Vape 1g Toad Vape Pens | gram | $15$2540% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cheech & Chong 510 Vape 1g Berry White Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cheech & Chong Watermelon OG Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cheech & Chong Strawberry Cake Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mohave CDT Cart 1g Pink Cloudz Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cheech & Chong Northern Lights Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Mohave Cart 1g TGF Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cheech & Chong Pink Champagne Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Purple Gorilla | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Mohave CDT Cart 1g Purple Nova Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Mohave Cart 1g High-Way 95 (H) Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Knockout OG | Disposable | 1g TYSON 2.0 · Vape Pens | gram | $15$2540% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Mohave Liquid Diamond Cart 1g Atomic Breath Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Mohave Liquid Diamond Cart 1g Banana Land OG Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Big Bud Farms Cart 1g Pineapple Express Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mohave Liquid Diamond Cart 1g OC Skunk Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mohave Liquid Diamond Cart 1g Pink Sorbet Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mohave Liquid Diamond Cart 1g Baya Dulce Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Tyson 2.0 | Haymaker Haze AIO | Disposable | 1g TYSON 2.0 · Vape Pens | gram | $15$2540% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | OZ Cannabis HTE Vape 2g Southern Lights Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mango OG | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | London Poppy Cake | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Apple Zlushie | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Bama RTZ | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Tropical Punch | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Biscotti | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Space Cake | Cartridge | 2g OZ Cannabis · Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Skywalker Kush | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy Strut Disposable 2g Kickback Rainbow Sherbet Vape Pens | 2 g | $30$4939% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy Strut Disposable 2g Kickback Fresh Berry Vape Pens | 2 g | $30$4939% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cherry Cough | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis Tolleson Tolleson · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Tolleson vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Tolleson price: $20 per gram (middle of $15–$30). That works out to about $70 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Tolleson publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Tolleson price data: cheapest weed in Tolleson, cheap ounces, Tolleson flower price index, Tolleson deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.