| 1 | Sweet Mango (H) Vape Pens | gram | $7.99 | $7.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ghost Banana (H) Vape Pens | gram | $7.99 | $7.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lemon Tart Vape Pens | gram | $7.99 | $7.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Purple Skunk Vape Pens | gram | $7.99 | $7.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cartridge | 4g Vape Pens | 4 g | $35.96 | $8.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Craft Oil Tanker 4g - Blueberry Swirl Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Craft Oil Tanker 4g - Orange Sorbet (S) Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Craft Oil Tanker 4g - Punchberry Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Craft Oil Tanker 4g - Jungle Punch (S) Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Craft Oil Tanker 4g - Sweet Peach Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Strawberry Shortcake Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Craft Oil Tanker 4g - Grape Gorilla (I) Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Craft Oil Tanker 4g - Hawaiian Sour (H) Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Craft Oil Tanker 4g - Watermelon Ice Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Craft Oil Tanker 4g - Tropical Punch (H) Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bonanza Disposable 4g - Super Lemon Haze Vape Pens | 4 g | $39.96 | $9.99/g | Mecca Cannabis Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cherry Slush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $40 | $10/g | JARS Cannabis Aurora Southlands Aurora · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Citrus Splash Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $40 | $10/g | JARS Cannabis Aurora Southlands Aurora · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® | 4 g | $40 | $10/g | JARS Cannabis Aurora Southlands Aurora · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Trop-sicle Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $40 | $10/g | JARS Cannabis Aurora Southlands Aurora · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Strawberry Shortcake Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $40 | $10/g | JARS Cannabis Aurora Southlands Aurora · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Maple Drip Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® | 4 g | $40 | $10/g | JARS Cannabis Aurora Southlands Aurora · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Apple Sauce Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $40 | $10/g | JARS Cannabis Aurora Southlands Aurora · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cartridge | 4g Vape Pens | 4 g | $40 | $10/g | JARS Cannabis Aurora Southlands Aurora · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cherry Watermelon | Disposable Vape Pens | 5 g | $50 | $10/g | Terrapin Care Station Aurora · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cranberry Kush-(H)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mango Tango-(S)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Orange Runtz-(H)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Honey Boo Boo-(I)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Pina Colada-(S)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Blue Kush-(S)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 4000 MG Disposable Vape White Widow | 4 g | $41.95 | $10.49/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 4000 MG Disposable Vape Pink Mango | 4 g | $41.95 | $10.49/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 4000 MG Disposable Vape Space Queen | 4 g | $41.95 | $10.49/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 4000 MG Disposable Vape Grandaddy Purp | 4 g | $41.95 | $10.49/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 4000 MG Disposable Vape Dragon Berry | 4 g | $41.95 | $10.49/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 4000 MG Disposable Vape Train Wreck | 4 g | $41.95 | $10.49/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 4000 MG Disposable Vape Watermelon Kush | 4 g | $41.95 | $10.49/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 4000 MG Disposable Vape Pink Lemonade | 4 g | $41.95 | $10.49/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 4000 MG Disposable Vape Wedding Cake | 4 g | $41.95 | $10.49/g | LOVA Canna Co - Aurora Aurora · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |