| 1 | Silver Lake Prepack Shake 7g Flower | quarter | $10.50 | $1.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Evergreen Naturals Prepack Shake 7g Flower | quarter | $10.50 | $1.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Silver Lake Prepack Shake 14g Flower | half ounce | $21 | $1.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | M-Shawshank-(H)-Bulk-Natty Rems Flower | gram | $1.60 | $1.60/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Natty OG-(I)-Bulk Shake-Natty Rems Flower | gram | $2.32 | $2.32/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bud Fox Prepack Flower 28g Flower | ounce | $69 | $2.46/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mac & Cheesus-(H)-Bulk Sun Grown-River Roots Flower | gram | $2.71 | $2.71/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Super Boof | Big Buds | 1g Flower | gram | $2.71 | $2.71/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pink Zkittles | Big Buds | 1g Flower | gram | $2.71 | $2.71/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Kombucha | Bulk Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Catalina Wine Mixer | Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blueberry Muffin | Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Member Berries-(I)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mac 1-(I)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Zeroes-(I)-Popcorn-Grow Forth Gardens Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Golden Goat-(S)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Natty OG | Smalls | 1g | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Grape Cream Cake-(H)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Wedding Cake-(H)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Lushberry-(H)-Popcorn-Grow Forth Gardens Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lunar Haze-(S)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Apricot Scone-(S)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Super Boof-(S)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Peach Crescendo | Smalls | Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Space Cat-(S)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cap Junky-(I)-Popcorn-Sunshine Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Banana Kush-(I)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jungle Cake-(H)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.09 | $3.09/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Clementine-(S)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.48 | $3.48/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Black Velvet | Bulk Flower | gram | $3.48 | $3.48/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lunar Haze-(S)-Bulk-Natty Rems Flower | gram | $3.48 | $3.48/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Juicy J-(H)-Bulk-Kush Concentrates Flower | gram | $3.48 | $3.48/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Banana Kush-(I)-Bulk-Natty Rems Flower | gram | $3.48 | $3.48/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Divine Kush Breath-(I)-Bulk-Solstice Gardens Flower | gram | $3.48 | $3.48/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Dulce De Uva-(I)-Bulk-Kush Concentrates Flower | gram | $3.48 | $3.48/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Leelanau Lemon #1-(S)-Bulk-Roots Flower | gram | $3.48 | $3.48/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Strawberry Pave-(S)-Bulk-Roots Flower | gram | $3.48 | $3.48/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Natty Rems | Lemon Tree | Flower | | gram | $3.57 | $3.57/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Flo Driver | Flower | gram | $3.57 | $3.57/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | M-Garlic Apples-(I)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.57 | $3.57/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |