| 1 | Bud Fox Sugar Wax 4g - - Jungle Prez Heat (H) Concentrates | 4 g | $34 | $8.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) Concentrates | 4 g | $34 | $8.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Nomad Wax 4g - - Super Boof (H) Concentrates | 4 g | $36 | $9/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Nomad Wax 4g - - Coal Creek Kush Concentrates | 4 g | $36 | $9/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bud Fox Sugar Wax 2g - - Garlic Mint Road (I) Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bud Fox Sugar Wax 2g - - Guava (S) Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nomad Sugar Wax 2g - - Banana Kush (I) Concentrates | 2 g | $22 | $11/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Granddaddy Purp-(H)-Wax-1g-Kush Masters Concentrates | gram | $12.95 | $12.95/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lemonhead Delight-(H)-Wax-1g-Kush Masters Concentrates | gram | $12.95 | $12.95/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sap Slapper-(H)-Wax-1g-Kush Masters Concentrates | gram | $12.95 | $12.95/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Scone Speak-(H)-Shatter-1g-Kush Masters Concentrates | gram | $12.95 | $12.95/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Rare Dankness | Greasy Lime | Wax | 1gRare Dankness · Concentrates | gram | $12.95 | $12.95/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Bubblegum Marker-(I)-Wax-1g-Kush Masters Concentrates | gram | $12.95 | $12.95/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Speak Easy-(S)-Shatter-1g-Kush Masters Concentrates | gram | $12.95 | $12.95/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | GMO-(H)-Wax-1g-Kush Masters Concentrates | gram | $12.95 | $12.95/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | GMO-(I)-Shatter-1g-Kush Masters Concentrates | gram | $12.95 | $12.95/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Nomad Wax 1g - - Oreoz (I) Concentrates | gram | $13 | $13/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Nomad™ Sugar Wax - Cured Resin 1gNomad Extracts · Concentrates | gram | $13 | $13/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Nomad Wax 1g - - MAC Daddy Concentrates | gram | $13 | $13/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Nomad Shatter 1g - - Devil's Oreos (H) Concentrates | gram | $13 | $13/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Nomad Wax 1g - - Gary's Breakfast (H) Concentrates | gram | $13 | $13/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | CSC Sugar Wax 1g - - Lavender Mist Concentrates | gram | $13 | $13/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Bud Fox Live Sugar Wax 4g - - Guava (S) Concentrates | 4 g | $56 | $14/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Bud Fox Live Badder 4g - - Gelatti Mints (I) Concentrates | 4 g | $58 | $14.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Bud Fox Live Sugar Wax 4g - - Betty's Funky Crumble (H) Concentrates | 4 g | $58 | $14.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Bud Fox Live Sugar Wax 2g - - Lemon Mint Cream (H) Concentrates | 2 g | $31 | $15.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Bud Fox Live Badder 2g - - Flo Limone (S) Concentrates | 2 g | $31 | $15.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bud Fox Live Badder 2g - - Gelatti Mints (I) Concentrates | 2 g | $31 | $15.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Bud Fox Live Badder 2g - - Super Bowl Dawg (I) Concentrates | 2 g | $31 | $15.50/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Carbon Fiber-(H)-Live Sugar-1g-Next1 Haze Concentrates | gram | $18 | $18/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Grape Cream Cake-(I)-Live Sugar-1g-Next1 Haze Concentrates | gram | $18 | $18/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Bud Fox Live Badder 1g - - Super Bowl Dawg (I) Concentrates | gram | $18 | $18/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Bud Fox Live Badder 1g - - Green Guava Rush (S) Concentrates | gram | $18 | $18/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Bud Fox Live Badder 1g - - Garlic Moon (H) Concentrates | gram | $18 | $18/g | Roots Rx Basalt Dispensary Basalt · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Zeetah Bunz-(H)-Live Budder-1g-Next1 Haze Concentrates | gram | $18 | $18/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Banana Cake-(H)-Live Budder-1g-Next1 Haze Concentrates | gram | $18 | $18/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Banana OG-(I)-Live Budder-1g-Next1 Haze Concentrates | gram | $18 | $18/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sherbacio-(S)-Live Budder-1g-Next1 Haze Concentrates | gram | $18 | $18/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Sherbacio-(S)-Live Sugar-1g-Next1 Haze Concentrates | gram | $18 | $18/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blue Limon-(I)-Live Sugar-1g-Next1 Haze Concentrates | gram | $18 | $18/g | LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary) Basalt · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |