| 1 | Sativa Kief Blend Concentrates | gram | $4.59 | $4.59/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Indica Kief Blend Concentrates | gram | $4.59 | $4.59/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Denver Dab Co. | Sugar Stix | Wax | 4gDenver Dab Co. · Concentrates | 4 g | $22.01 | $5.50/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hawaiian Goat (S/H) - 4g shatter Kush Master Concentrates | 4 g | $26.59 | $6.65/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Thirst Trap - 4g Shatter - Kush Masters Concentrates | 4 g | $26.59 | $6.65/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Black Ice (I/H) - 4g Wax - Kush Masters Concentrates | 4 g | $27.51 | $6.88/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kush Masters - Wax Bucket - A La Mode - 4g Concentrates | 4 g | $32 | $8/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Denver Dab Co. - Wax - LA Baker Moon Cake - 4g Concentrates | 4 g | $32 | $8/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Denver Dab Co. - Wax - Hazelnut Cream - 4g Concentrates | 4 g | $32 | $8/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Denver Dab Co. - Wax - LA Baker - 4g Concentrates | 4 g | $32 | $8/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Denver Dab Co. - Wax - Green Chronic - 4g Concentrates | 4 g | $32 | $8/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Kush Masters - Wax Bucket - Scoops Of Cream - 4g Concentrates | 4 g | $32 | $8/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Kush Masters - Wax Bucket - Sap Slapper - 4g Concentrates | 4 g | $32 | $8/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Kush Masters - Wax Bucket - Pink Melons - 4g Concentrates | 4 g | $32 | $8/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Kush Masters - Wax Bucket - Maple Banger - 4g Concentrates | 4 g | $32 | $8/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Apricot Scone - 1g Wax - Kush Masters Concentrates | gram | $8.25 | $8.25/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Shatter Concentrates | gram | $8.25 | $8.25/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Thirst Trap - 1g Shatter - Kush Masters Concentrates | gram | $8.25 | $8.25/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Lemon Sundae Concentrates | gram | $8.50 | $8.50/g | Karing Kind - Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Grape Cake Concentrates | gram | $8.50 | $8.50/g | Karing Kind - Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) Concentrates | 4 g | $34 | $8.50/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Bud Fox Sugar Wax 4g - - Golden Luau Funk (H) Concentrates | 4 g | $34 | $8.50/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Bud Fox Sugar Wax 4g - - Garlic Mint Road (I) Concentrates | 4 g | $34 | $8.50/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Bud Fox Sugar Wax 4g - - Golden Luau Funk (H) Concentrates | 4 g | $34 | $8.50/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Timberline Extracts | 4g Wax | (H) Hollywood Slapz Concentrates | 4 g | $35 | $8.75/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Timberline Extracts | 4g Wax | (H) Kush Mintz Concentrates | 4 g | $35 | $8.75/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Timberline Extracts | 4g Wax | (I/H) Diesel Cookiez Concentrates | 4 g | $35 | $8.75/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Clutch | 4g Wax | (I) Black Inferno Concentrates | 4 g | $35 | $8.75/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Timberline Extracts | 4g Wax | (H) Galactic Runtz Concentrates | 4 g | $35 | $8.75/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Timberline Extracts | 4g Wax | (H) Gorilla Runtz Concentrates | 4 g | $35 | $8.75/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Nomad - Sticky Rice (Shatter) - 4g Concentrates | each | $35.99 | $9/g | Cannabis Studio Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Nomad - Apple Guava Cooler (Shatter Butane) (4G Slab) Concentrates | each | $35.99 | $9/g | Cannabis Studio Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Nomad - Zerbert (Shatter) - 4g Concentrates | each | $35.99 | $9/g | Cannabis Studio Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Denver Dab Co. - Wax - Cookie Sorbet - 2g Concentrates | 2 g | $18 | $9/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Denver Dab Co. - Wax - Sweet Skunk - 2g Concentrates | 2 g | $18 | $9/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Denver Dab Co. - Wax - Lemon Gelato - 2g Concentrates | 2 g | $18 | $9/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Nomad™ Sugar Wax - Cured Resin 4g BucketNomad Extracts · Concentrates | 4 g | $36 | $9/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Nomad Wax 4g - - Punch Breath (I) Concentrates | 4 g | $36 | $9/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Nomad Wax 4g - - Tropicana Cookies (S) Concentrates | 4 g | $36 | $9/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Nomad™ Sugar Wax - Cured Resin 4g BucketNomad Extracts · Concentrates | 4 g | $36 | $9/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |